Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » No signal jel, de nem hiszem,...

AlexMason kérdése:

No signal jel, de nem hiszem, hogy a monitorral van hiba, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Tehát tegnap még használtam a számítógépemet, sorozatot néztem, majd kikapcsoltam és aludtam. Ma benyomtam a gépet, de a monitor fekete maradt, narancssárga LED fénnyel. Ki-be kapcsolás után azt írta No signal, majd ugyanúgy narancs. A gépem közben ment, megnéztem hátul, minden kábel a helyén.

A furcsa az, hogy a gépen ha megnyomom az újraindítást, nem indul újra hanem megy tovább. Plusz, ha lekapcsolom az áramot, a gép leáll, ha vissza, akkor megy tovább, ami eddig nem megszokott. Csak úgy tudom kikapcsolni, ha a bekapcs gombot hosszan nyomom. Nem értem mi lehet a gond, tegnap még jó volt, most meg meggalydult. KÖszi előre is!



2012. aug. 2. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Videokártyacserével kezdeném a tesztet.

Ha van integráltad és eddig külön kártyával használtad, akkor vedd ki és nézd meg az alaplapival.

2012. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!