Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ylod hiba kb. milyen arányban...

Ylod hiba kb. milyen arányban javítható PS3-nál?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy újrapasztázással általában megoldható a túlmelegedés okozta ylod hiba. Mekkora az esélye annak, hogy ha venni akarok egy hibás PS3-t meg tudom majd így javítani?

#PS3 #Sony #YLOD #playtation 3 #yellow led
2012. júl. 31. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs nagy eselyed. Es kulonben ujratapasztas is csak idoleges megoldas valamikor nem tart 10 percig sem. Te tudod de en nem mennek bele ilyen uzletbe. Ha megis megvennel egy ilyet sok sikert :o)
2012. aug. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mate1996 ***** válasza:
Hát ha már bekövetkezett a hiba(sárga led) akkor már csak a szerviz segít. A pasztázással csak megelőzni lehet ezt a hibát kijavítani már nem.
2012. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
S mi a vélemény a maszek hőlégfúvós megoldásról? Gondolom ha nem kezelik a hűtési problémákat, ez is csak átmeneti, de mekkora az esélye, hogy ezzel életre lehet kelteni egy véletlenszerűen kiválasztott ylod-os PS3-t?
2012. aug. 1. 22:51
 4/5 anonim válasza:

nekem 5-ből 4-szer sikerült. Sőt, elég tartósan működnek, azóta is megy.

Szétszerelés, tisztítás, hőpisztoly, új paszta. SZerintem érdemes megpróbálni, bár garancia nincs rá, hogy menni fog.

2012. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy tartósan mit jelent? Mennyi ideig keteyeghet még el így egy gép? Vagy kb. ugyanolyan mintha új lenne?
2012. aug. 4. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!