Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem túl magas igényekhez kéne...

Nem túl magas igényekhez kéne egy gép. Milyet és hol érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy idén harmadszor romlott el a gépem, senki se tudja miért, egyszerűen csak kikapcsolgat magától. Kapott új tápot, feszültségvédő elosztót, új vinyót, új videokártyát (elvileg ez viselkedett rendellenesen az árammal, de az új is elkezdte), és mégis. Elegem lett a toldozás-foltozásból, valami garanciás, normális gépet akarok, ami nem megy tönkre még nálam sem.


Amit szeretnék rajta:

- netezés (böngészővel, csak a szokásos)

- netes videónézés (youtube, videobam, ilyenek)

- counter strike 1.6 ( [link]

- Football Manager 2012 ( [link] )


Ennyi az, amit csinálok, nincsenek a jövőre nézve se nagy igényeim, nem akarok a legújabb játékokkal játszani, fotosoppolni, meg videóművészkedni. Igazából vinyó nem kell, mert az végülis jó, meg minden adatom rajta van. A többiben nem bízok, bár szerintem most már tuti, hogy az alaplap csinál valamit. De hiába vagyok körülvéve 'szakértő' emberekkel, semmi értelmeset nem tudtak eddig mondani.

Persze szeretném minél olcsóbban megoldani, ha lehet, azért 50-60nál ne fájjon többe. De mivel nem ismerem a piacot, nem akarok felelőtlen becslésekbe bocsátkozni.

Tudtommal az asztali gépek olcsóbbak, mint a hordozhatók, meg nehezebb itthonról ellopni :D Vinni nem akarom sehova, de ha kiderül, hogy már egy netbook is tudja, ami nekem kell, és optimális az ára, akkor nekem akár az is jó. Ha bejön minden álmom, jövő nyárra úgyis kell valami hordozható gépecske.


Légyszi segítsetek, sulikezdésre ez most nagyon nem jött jól :'( szipp.



2013. szept. 2. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

AMD A8 5600K processzor 36 hó gar.


1 db 22,385 Ft


Asrock FM2A55M-DGS alaplap 24 hó gar.


1 db 12,822 Ft


FSP HEXA 400W tápegység 24 hó gar.


1 db 9,431 Ft


Kingston 4GB DDR3 1600MHz KVR16N11S8/4 memória 60 hó gar.


1 db 8,679 Ft


ModeCom Logic A10 fekete számítógép ház 24 hó gar.


1 db 4,513 Ft


Háztól-házig garancia


1 db 590 Ft


Összesen: 58,419 Ft

Ha van sata vinyód, ez több mint elég lesz neked

2013. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. szept. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!