Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet azért hangos a processzo...

Lehet azért hangos a processzorhűtőm, mert rossz a táp?

Figyelt kérdés

A gépet nem én raktam össze, ezért a processzor hűtőröl csak azt tudom, hogy cool master, amivel szerintem nincs baj elég jó márka. A táp viszont egy codegen 450w.

Ha valami szebb grafikájú játékot indítok el, nagyon hangosan hűt. Szóval lehet, azért, mert a táp rossz minőségű?


2013. júl. 28. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:

"amivel szerintem nincs baj elég jó márka."


Attól még a ventillátor lehet hangos.


" A táp viszont egy codegen 450w. "


Már rég cserélned kellett volna,de ennek nincs köze ehhez.


"Ha valami szebb grafikájú játékot indítok el, nagyon hangosan hűt."


Dolgozik a proci,ergo melegszik,a hűtő pedig automatikusan nagyobb fordulatra vált.

Vegyél rá új halk ventit/vedd alacsonyabbra a Target Speed-t/vegyél új,komolyabb hűtőt.

2013. júl. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 lindmayer ***** válasza:

szerintem meg nem a procihűtőt hallod, hanem a tápegység ventilátorát, hisz azt is hűteni kell, és ha kis méretű ventit szereltek rá, akkor az tud visítani( de lehet hogy a procihütő is hangosabb egy kicsit)


de ettől függetlenül én egy tápcserét azonnal elvégeznék, és ha még mindig hangos, akkor a cpu hütő sem az igazi

2013. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!