Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz a videókártya?

Rossz a videókártya?

Figyelt kérdés
4 napja vettem egy samsung laptopot az euronicsban. Az üzletben és még a laptop dobozára is egy AMD HD7670m nevezetű videókártya van rá írva, de most felraktam a World of Warcraft-ot és még az is szaggat. Be néztem egy programmal a gépbe, és ezt a videókártyát írja ki: Intel HD 4000 series. Akkor most mi van szerintetek?

2013. júl. 28. 14:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az eszközkezelőben, és ott ki írja az AMD videókarit, de az INTEL-t is. Lehet hogy csak egy AMD driver-t kéne felraknom?
2013. júl. 28. 14:37
 2/8 anonim válasza:
89%
Gondolom i5 vagy i7 van a gépedben (proci) és a prociban van már egy integrált videókártya.De 1 tipp:A laptop nem játékra való hanem munkára!
2013. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudom, elsősorban azért vettem laptopot, mert sokat vagyok úton, és szeretnék közben netezni meg filmezni. viszont néha a youtube is beszaggat, és filmek is. kérdésem az lenne, hogy rakjak fel egy amd drivert is?
2013. júl. 28. 15:24
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem tegyed fel a vga driverét. kapnod kelett hozzá.
2013. júl. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kaptam mellé cd-t. minden fel volt rá rakva, csak pont ez nem. felraktam most a legfrissebb amd drivert, de semmi változás. nem lehet valami olyat csinálni, hogy film és játék közben az amd karit használja?
2013. júl. 28. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Valahol letudod elvileg tiltani a hd4000ret ha felraktad az amd driverét ott pl biztos lehet engedélyezni hogy a hd7670m menjen
2013. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az integrált vga elvileg csak akkor működik, ha nincs rendes a gépben, utána automatikusan azt használja. Hogy a szarul megírt wow szaggat, az egy dolog, de a youtube nak azért kéne rendesen futnia.
2013. júl. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kissebb játékok mint a Limbo, meg a Shank mennek rendesen, de az Assassin's Creed első része nagyon gyatra... Úgyhogy nem tudom.:( A youtube nem rossz, csak néha beszaggat de ennyi. a filmek meg ugyanígy.
2013. júl. 31. 15:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!