Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi laptopok közül...

Az alábbi laptopok közül melyiket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és laptopot szeretnék vásárolni. Az alábbi laptopokat találtam amelyek csábító ajánlatnak tűntek, de nem tudok dönetni közöttük, melyik lenne a legjobb. Azt még értem h ram meg proci, Ghz ilyenek, de a procik között se tudok már különbséget tenni az órajelen túl, aztán a videókártyákhoz sem értek h laptopban melyik milyen. Szal szeretném ha segítenétek nekem.

Ha van más ötletetek hasonló árkategóriába szivesen várom!

a laptopok:

[link]


[link]


[link]


[link]


(jah és mellesleg geoinformatikus szeretnék lenni)


2009. okt. 18. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezek közül az első, mert a többi Intel Celeron és azt nem igazán szokták javasolni.
2009. okt. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Énis az 1.t ajánlom, de sztem ne itt kérdezz utána inkább egy témával foglalkozó forumot, pl prohardver.
2009. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden kép az első.
2009. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat! de várok még válaszokat! (azért emeltem ki a kérdést=)

jah és bocsi h offolok, de ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy mit jelent az elsőnek a procijába az X2? az nem azt jelenti h az is duo?


jah a másik,melyek a jobb procik sorrenbe úgy általánosságba és melyiket miért éri avgy nem éri meg megvenni

2009. okt. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!