Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HP laptopok jók? Ajánlanátok?

A HP laptopok jók? Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a HP laptopokról? Jók, megbízhatóak?
2011. aug. 23. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát az olcsóbb gépeik nem ajánlottak, a drágábbakat bátran megveheted, de az egész kérdés nem sokáig aktuális már: [link]
2011. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kicsit konkrétabban is megjelölhetted volna, hogy milyen gépet szeretnél, milyen célra stb. A HP is többféle típusban, többféle célra gyárt laptopokat. Egyébként véleményem szerint megbízható márka, legalábbis ár / érték arányban szerintem lehet találni egészen jó készülékeket. Megemlíteném, nekem nem a kedvenc márkám. Javaslom böngészd az árukeresőt, vagy az általad preferált bolt webshopját. Egyébként nem tudom mennyire igaz, de az a pletyka kering, hogy a HP kilép a laptoppiacról...
2011. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A notebookstore.hu-n néztem, ott le vannak árazva.

Amiket néztem, az a dv6 és a probook.

Tudom, hogy kilép, de ez érintene engem, ha vennék egy gépet?

2011. aug. 23. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább Dell-t vegyél.
2011. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azok sokkal drágábbak, ezek nagyon le vannak árazva
2011. aug. 23. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás.Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem gimis oszttársam azt mondta h a hp laptopban nem nyerő kategória nekem dell-t ajánlott és az is lett belőle
2011. aug. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A HP laptopok jók! 6 éve van egy annyi, a bakja, hogy már ráférne egy újratelepítés! HP-ból most nem jut eszembe egy sem, de ha CSAK netezésre meg filmnézésre és munkára akarod használni akkor vegyél egy: HP compaq nx9030!


Gyenge benne minden, de munkára meg ilyen netezésre meg filnézésre ez is elég! Ha játékra is akarod használni: Lenovo T400!


Jó benne a proci szerintem a vidikarija is erős és van benne 3GB RAM

2011. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!