Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki nagyon szépen kérem...

Valaki nagyon szépen kérem segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon el vagyok keseredve mert csak a baj van a gépemmel.

Még tavaly vettem:


fx 6100

4gb ram

asrock 960gm/u3s3 fx

hd 7850 oc


És, megvettem a bf3at, de élvezhetetlen volt mert mindig laggolt, aztán kiderült hogy szektorhibás volt a hdd-m, és gondoltam ez volt a gond. Most hogy kicserélték, úgyanúgy laggolgatok, egyszerűen már nem tudok mit csinálni, nem tudok mire gondolni ? én arra gondoltam hogy lehet amiatt nem szűnt meg, hogy egy the piratebay-es, win7et töltöttem le, most leszedtem egyet ncore-ról, felraktam, csak idő mire felmegy a bf3 is... Szerintetek mi lehet a baj ? Processzor ? Alaplap? Ram? Ezeket hogyan tudom leellenőrizni ? És olyan van hogy processzor driver ? Mert a videókártyából a legfrissebb driver vant fent. Kérlek segítsetek !



2013. máj. 10. 22:57
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul írtam, amint bekapcsoltam a furmarkot, egyből elkezdett emelkedni a hőmérséklet, 1 percen belül 65 fok volt.
2013. máj. 12. 14:31
 22/37 anonim ***** válasza:
Gardista. Elnézést a kiigazításért, de a WD40 nemtartalmaz teflont (persze attól még a célnak megfelel). Ha teflonos cuccot akarsz használni, akkor ajánlanám a kerékpárboltokban kapható lánc sprayket.
2013. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Futtattam, 15 percig a furmarkot, 1920x1080-ban, és maximum 70 fok volt a hőmérséklet és 2597 pontot adott. Ezt hol tudom megnézni hogy jó-e ?
2013. máj. 12. 14:56
 24/37 anonim ***** válasza:

Ennek a processzornak ez a maximális működési hőmérsélete, ahol még elméletileg stabilnak kellene lennie.

Azért én tuti vennék rá egy combosabb hűtőt.

2013. máj. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
őő, én úgy tudom hogy a furmark az a gpu-t terheli, és az a videókártyában van. De javítsatok ki ha nem .
2013. máj. 12. 15:08
 26/37 anonim ***** válasza:

ÖÖ. Önmagában a GPUt nemtudja terhelni egyik program sem.

Ahhoz, hogy a videokártyád rendesen megizzadjon, a CPUnak is dolgoznia kell. Persze abban igazad van, hogy visszakellet volna kérdeznem a 70 C' hollétéről. Nos ha a GPU melege, akkor az nem sok.


Viszont ajánlanám a régebbi driverek kipróbálását. Hátha.

2013. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Értem, jelenleg egy beta driver van fent megpróbálom. Pedig amikor szembesültem azzal hogy a régi hdd-mnek, több mint 1300 hibás szektora volt, szinte biztos voltam abban hogy az a ludas. Most Hd Sentinel szerint hibátlan...(a csere merevlemez)
2013. máj. 12. 15:38
 28/37 A kérdező kommentje:
UI.: Van olyan, program ami a cpu-t terheli ? Úgy mint a furmark ?
2013. máj. 12. 15:39
 29/37 anonim ***** válasza:
Létezik prime 95 a neve. Ez az én X-omat is megtekergeti :)
2013. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Itt egy táblázat:

[link]

Nézd meg, hogy ugyanolyan beállításokat használtál-e.

2013. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!