Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki nagyon szépen kérem...

Valaki nagyon szépen kérem segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon el vagyok keseredve mert csak a baj van a gépemmel.

Még tavaly vettem:


fx 6100

4gb ram

asrock 960gm/u3s3 fx

hd 7850 oc


És, megvettem a bf3at, de élvezhetetlen volt mert mindig laggolt, aztán kiderült hogy szektorhibás volt a hdd-m, és gondoltam ez volt a gond. Most hogy kicserélték, úgyanúgy laggolgatok, egyszerűen már nem tudok mit csinálni, nem tudok mire gondolni ? én arra gondoltam hogy lehet amiatt nem szűnt meg, hogy egy the piratebay-es, win7et töltöttem le, most leszedtem egyet ncore-ról, felraktam, csak idő mire felmegy a bf3 is... Szerintetek mi lehet a baj ? Processzor ? Alaplap? Ram? Ezeket hogyan tudom leellenőrizni ? És olyan van hogy processzor driver ? Mert a videókártyából a legfrissebb driver vant fent. Kérlek segítsetek !



2013. máj. 10. 22:57
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Mit kell figyelnem a programon ? Köszi a válaszokat amúgy, remélem megoldódik.
2013. máj. 10. 23:20
 12/37 anonim ***** válasza:
35%
A CPU-Z szerintem nem mér teljesítményt. Diagnosztikai programokban szokott ilyen lenni (pl. PC Wizard, Fresh Diagnose).
2013. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Pc Wizard-ot gyors fel is tettem, hőmérsékletre most így netezés közben magonként 25 fokot ír, a gpu-ra meg 36 fokot...
2013. máj. 10. 23:34
 14/37 A kérdező kommentje:
Akkor, a táp kizárva, a hdd kizárva.Akkor lehet még a ram, az alaplap, a vidikari, és a proci a ludas. Ezeket hogyan tudom letesztelni ?
2013. máj. 11. 11:26
 15/37 anonim ***** válasza:

A géped stimmel.

Szerintem csak a BF3 DDOS támadások miatt laggol.


Itt egy hír róla: [link]

2013. máj. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Sajna,nem hiszem hogy ez a baj, mert mondjuk skyrim-ban is, ugyanúgy megy 10-20 mp-ig, folyamatosan, aztán hirtelen leesik az fps.
2013. máj. 12. 13:02
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem laggol, hanem szaggat. A lagg más.
2013. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Igen, igen, szaggat. Elnézést a rossz mefogalmazásért
2013. máj. 12. 13:24
 19/37 anonim ***** válasza:
Ha 10-20 mp-ig folyamatos és utána esik le az fps akkor szwrintem vagy a proci vagy a vga hűtése a ludas...procit szedd szét nézd meg van-e paszta, ventit és hűtőbordát portalanìtsd, én még azt szoktam hogy a proci hűtő ventijét kicsit be wd40 ezem óvatosan hogy jobban pörögjön a teflon réteg miatt kisebb a surlódás, VGA nal elvileg nem kell paszta én úgy hallottam hogy az ùjabb vga nal nem kell kenés de ha letudod szedni akkor kennyj oda is pasztát, ha garis akkor meg szervìz
2013. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Értem, de mielőtt szétkapnám a gépet, szoftveresen is le szeretném ellenőrizni amit csak tudok. Letöltöttem a furmarkot, hogy a gpu-t terheljem, beállítottam full hd-ra, és pár perc terhelés (annyi se) után már, 65 foknál járt a gpu, így gyors kikapcsoltam a programot, és visszaállt 34 fokra. A 65 fok normális ?
2013. máj. 12. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!