Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows aero kikapcsolt a...

Windows aero kikapcsolt a driver frissítés után, és nem áll vissza!?

Figyelt kérdés
A videókártya nem lehet a gond, hiszen egy HD 7950 OC van a gépben, és eddig nem is volt az aero-val gond, viszont a legújabb driver telepítése után, már nem engedi, hiszen azt írja, hogy a videókártyának nincs elég vram-ja(3GB). Vissza raktam a régi 13.2-es drivert, de még így se jó...

2013. ápr. 24. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa dolgokat tud művelni a driver, nekem is hasonló problémám akadt. Aztán megpróbáltam a driver telepítőjét Vista kompatibilitásban elindítani. És láss csodát, működött! Próbáld meg...
2013. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem oldott meg semmit... :(
2013. ápr. 24. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán még csapd hozzá a rendszergazdakénti futtatást. Hirtelen nem emlékszem hogy csináltam, de biztos van megoldás. Én anno elég sok ilyen topicot találtam a neten és végülis nekem így oldódott meg, biztos te is rájössz.
2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül egy két nappal ezelőtti rendszervisszaállítás megoldotta, de azért köszönöm
2013. ápr. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!