Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya frissítés, hogyan?

Videókártya frissítés, hogyan?

Figyelt kérdés
Videókártyámat szeretném megfrissíteni, laptopom van (Acer Aspire 7540) a videókártyám ATI Mobility Radeon HD 4570 (512 MB) Ehhez kéne nekem egy driver, én eddig nem találtam, hátha valaki aki hozzáértő, tudna nekem segíteni. Előre is köszönöm!

2013. febr. 19. 19:28
 1/5 cianidetil ***** válasza:

[link]

Válassz oprendszert,és már töltheted is!

2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

[link]


[link]


Csak akkor fogja frissíteni a VGA-t ha a gyártó nem kértek direktben, hogy csak saját oldalán lévővel menjen ... ha így van, akkor Acer oldalán kell nézelődni.

2013. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatod alábbi fórumtémában linkelt drivereket (a mobility-s verziót ne a sima Catalystot!) innen:

[link]

2013. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe, letöltöttem, feltelepítettem, de amit az oldalon írtak hogy egyes játékoknál jobb lesz a grafika vagy felhúzza kicsit a javítás, hát nem nagyon észleltem, nem tudom hogy mindent jól csináltam-e :)
2013. febr. 19. 20:45
 5/5 Komplikato ***** válasza:
Hááát, nem egy izom kártya, ha van is javulás nem hinném észrevehető.
2013. febr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!