Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépfelújításra vitt a sors....

Gépfelújításra vitt a sors. Valaki segítene? (lent)

Figyelt kérdés

Iagzából netezni szoktam leginkább a gépemen, de az 1 GB RAM és az AMD Athlon 1,8 Ghz társaságában nem igazi már a netezés sem.

Tehát valami használható dologra kéne váltani. Hangkártyát, dvd írót stb. nem kell venni hiszen a mostani gépemben is van. Remélem a házat sem kell venni. Lehetőleg a legolcsóbban kellene megoldani.



2013. márc. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért kéne egy pontos konfig is,meg egy ár is.

A pontos alatt értem azt,hogy ne csak órajeleket,memóriákat,meg wattokat írj,hanem minden hardver pontos típusát.

2013. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már bocs, lehet, hogy én vagyok hülye, de ha a RAMot, proci meg ilyesmi fontos hardvereket akarok kicserélni, akkor tökmind1 mi van most. MERT nem a mostanihoz akarom hozzárakni, hanem valami újat.


Az ár viszont jogos: olyan 50k :(

2013. márc. 6. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó igen de fejlesztéhez kéne tudni,hogy mi van most.

Mi maradhat,minek kell mennie.


Pl a táp nagyon fontos.Ha az pl oké,akkor azt nem kell cserélni.

Házat is ismerni kéne azért.

Alaplap típusa se ártana,lehet hogy fejleszthető még.

RAM típusa is fontos lenne.

HDD,ODD csatlakozása is.


szal tényleg kéne egy pontos konfig.

2013. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

írj le szépen mindent.

a hdd kenne konkrétan a legfontosabb.

2013. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!