Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az xboxom 3 led hibát adott...

Az xboxom 3 led hibát adott ki majd újra rendbe jött? Mi lehetett a baj

Figyelt kérdés
Xboxoztam,mikor a gép 3 led hibát jelzett ki,sajna így már két gépem tönkrement.Meg is ijedtem rendesen,de miután újraindítottam újra kifogástslanul működött(legalábbis arra a 2-3 másodpercre,amíg újra bekapcsolva tartottam)2 éves gép szerintetek ki kéne takarítani,mert úgy tudom,hogy a 3 led hiba valamilyen túlmelegedés okából származik.Válaszokat előre is köszönöm!

2013. márc. 4. 18:14
 1/4 zakhaev ***** válasza:

"valamilyen túlmelegedés okából származik"

konkrétan leég a processzora alól az összes forrasztás, szépen reballoztatni kell őket ha ez van, nem ám eladni, beviszed a boltba és ha azt mondják hogy kuka akkor sem dobod ki.

a kitakarítás nem rossz ötlet! ecsettel a lapot, aztán minden hűtést rajta sűrített levegővel(kompresszor). én a gépemet így szoktam gépen. de esküszöm egyszer csinálok normális hűtést Xboxra :D

2013. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Remélem működni fog,ha kitakarítom,mert most nem merem bekapcsolni,nehogy baja legyen!:D
2013. márc. 4. 18:24
 3/4 zakhaev ***** válasza:
semmi baja nem lesz, le kell nyitni az oldalát és meg kell nézni mennyire poros, ha már tönkrement meg nem mind1? kapcsold be , lehet csak hibázott hardveresen..
2013. márc. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké!Köszi a választ.
2013. márc. 9. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!