Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehetett a számítógéppel?

Mi lehetett a számítógéppel?

Figyelt kérdés
A gép hirtelen áramtalanítva lett és azóta nem működik. Indításkor folyton a csökkentett módott és a normál módott hozza elő,de bármire is megyek a windows logó betöltése után újraindul a gép. Újrainstalálva volt már, de akkor is újraindul....:(
2013. jan. 2. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a tápod PONTOS típusa?
2013. jan. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Táp?Többi hardver?
2013. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, összecsinálta magát a Windows. Általában ha sérül a lapozófájl, olyankor szokott ez a hiba lenni. Ha módodban áll "kívülről" leellenőrizni és kijavítani a meghajtót, valamint törölni a lapozófájlt, az az esetek háromnegyedében segíteni szokott.
2013. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, elsiklott a figyelmem az utolsó mondatod felett.

Szóval újratelepítés után is újraindul?

Hogy lett újratelepítve? Le lett formázva a rendszermeghajtó? Mert ha nem, az is okozhatja a problémát.

2013. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az adatokat nemtudom a tápról mivel a barátnőmé és neki meg fogalma sincs róla... Az újrainstalálásnál ha jól tudom nem lett leformázva az egész,mivel kellettek neki a fájljai és így melléraktak még egy windowsot. De mik a lehetséges verziók amiért így viselkedik a gép? Kiéghetett valami?
2013. jan. 2. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Először is meg kéne tudna,hogy mi sérült(mármint ha hardveres a probléma).

Ha a tápegység(nagyon valószínű),akkor minden bekapcsolással az egész gépet kockázatnak teszed ki.

De az is lehet,hogy elvitte magával a rossz táp a videókártyát is,ezért amikor próbálja initinizálni a driver a videókártyát,hibát talál és újraindul.

Szóval első kérdésem: Elindult egyszer legalább a windows?

Feltelepítettél már drivert?

Más patricióra tetted a windowst? (a két boot.ini fájl lehet,hogy összegabajodott)

A táp pontos tipusa kéne,de nem kell barátnődtől kérdezni,leveszed a gép oldallapját és ott megnézed a tápra milyen márkanév és teljesitmény van írva.

Ezek nélkül így nehezen tudunk segíteni.

2013. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Elindult egyszer legalább a windows?"

Amióta az történt vele,azóta nem.


"Feltelepítettél már drivert?"

Nem lehet drivert telepíteni,mert állandóan újraindul a gép miután betöltődne a logó


"Más patricióra tetted a windowst?"

Nem,ugyanarra tettem ahol a másik is volt. De hozzáteszem h csak úgy "sikerült" újrainstallálni az egész gépet h az én itthoni gépemhez kötöttem a hard disk-jét.


"A táp pontos tipusa kéne,de nem kell barátnődtől kérdezni,leveszed a gép oldallapját és ott megnézed a tápra milyen márkanév és teljesitmény van írva."

Hidd el megnézném én,csak nincs nálam a gép. De felhívom őt,amint elérhető lesz.

2013. jan. 2. 12:01
 8/9 A kérdező kommentje:
Most hívtam,már szerelőnél van a gép. Kíváncsi leszek h mit fog mondani.
2013. jan. 2. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra én is, csak a szerelő bácsikkal vigyázzatok, sokszor átb*sszák az embereket.
2013. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!