Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért gyengült el a gépem...

Miért gyengült el a gépem naprol napra? COD2 fps csökkenés.

Figyelt kérdés
Tavaly vettem 1 középnél jobb kategóriás gépet,föltettem a cod2-t, beléptem és égrenézve kiakadt a maximális 1000FPS...semmi nemváltozott a gépben újra is lett telepitve a windóz és mégsem akad ki már égrenézve az 1000fps..mi lehet a probléma? esetleg valamilyen beállitási hiba? ötleteiteket irjátok le légyszi! előre is köszi!
2009. szept. 6. 17:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
25%
Milyen 1000fps-ről beszélsz? A folyamatos játékmenethez 30fps bőven elég, miért akarsz ettől többet? Kíváncsi lennék hogy azt a bizonyos "1000fps"-t milyen videó kártyával érted el.
2009. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
őm, látom az előttem szóló még nem játszott a játékkal komolyabban. a lényeg hogy ennek egy köteg oka lehet, idővel a win elhasználódik és lassul, ez főleg akko tényamikor gyakran telepítesz/törölsz programokat stb. én megpróbálnám újratenni a drivereket, főleg a VGA-t, és leuttatnék egy töredezettségmentesítést. amúgy lehet hogy eltérő cfg-d van ahhozképest és egyes beállításokat feljebb vettél, még ha nem is tudtál róluk(grafikai)
2009. szept. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
az első kommenthez a hozzáfűzni valóm az hogy: miért vagy úgy kiakadva? igenis 1000fps..minnél több fps-ed van annál jobban pörög a garand, annál jobban adja a HS-t meg a no zoom-ot..ebböl látszik hogy a legelső kommentáló nem ért hozzá..a 2. kommenthez azt tudnám hozzáfűzni hogy eggyetértek vele, de már kipróbáltam mindent, meg lett frissitve a rendszer is nem1x a régi cfg-mmel is próbáltam amivel 1x akadt az 1000:S mégis elbújt:/
2009. szept. 6. 20:07
 4/37 Valter6672 ***** válasza:
Kedvas kérdező, a cod2 be több mint 1000órám van és látom te egy kezdő vagy.1000fps-tőj jobban pörög az m1? Képzeld, a 333nál nincs jobb. Hiába van 1000fps ed, nem az adja be, csak te azt hiszed h az fps adja be akkor vegyél egy 60K-s kártyát és akkor te leszel a pro. Nem hiszem el h még most is vannak ilyenek.
2009. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
de te értetlen voltál...mondom miért van az hogy régenn 1000fps-em volt égre nézve most meg nem akad...ebböl indultam ki..am meg hogy ki mennyit jáccot nem firtatnám mert 2500 fölött van az órám, elvertük az eSuba-t netenn, és lanonn eggyaránt, meg a team-gigabyte-nn is kifogtunk szval te csak ne próbálj meg engem megyőzni hogy mijen kezdő vagyok...
2009. szept. 6. 21:22
 6/37 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok


1. fps huszárokkal nem állok neki vitatkozni

2. hülyeségeket meg azért ne beszélj, van egy bizonyos fps limit, szép is lenne ha az fps ennyi mindent befolyásolna

3. még mindig kiváncsi vagyok arra hogy milyen video kártyával tolod a játékot, vagy esetleg csontra lebutítasz mindenféle grafikai "fícsőrt" ?

2009. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
1.nem vagyok fps huszár mert csak 250-el jáccom, a szerveremenn is 250 a maxfps, 2 igenis sokmindent befojásol az fps mivel ez egy fps játék, 3 nem lebutított, közepes grafonn..4. krvára elvárom hogy értelmesenn ne flegmázva beszélj velem mert én is ugybeszélek veled..főleg úgy h a kérdésembe semmi flegma nem volt..a 2- kommentező is megtudott értelmesenn nyilvánulni..am ha nemvagy tisztába a cod2ben az fps-el betöltött fontossági szerepébe akkor járj utánna...
2009. szept. 6. 23:08
 8/37 anonim ***** válasza:
"Ez egy fps játék" Te idióta, az First Person Shooter-t jelent! Amiről Te beszélsz az a Frame Per Sec.
2009. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
erröl beszéltem...idióta stb..na legyél csönbe senki nem kíváncsi rád
2009. szept. 7. 15:21
 10/37 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

erröl beszéltem...idióta stb..na legyél csönbe senki nem kíváncsi rád


legelső válaszoló vagyok

A 15:00-s hszt nem én írtam-bár a %értékem megegyezik a hsz-t megírójával. Azonban valamilyen szinten egyet értek vele. A kicsi és nagy betűs fps,FPS nem összekeverendő. Persze ezért én nem szoktam le idiótázni senkit.

2009. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!