Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem szól már a laptopom...

Miért nem szól már a laptopom hogy töltésre van szüksége?

Figyelt kérdés
3 éves laptopom régen mindig szólt, ha 10% alá esett a töltési szint és akkor tettem is töltőre. most már viszont sokszor nem is veszi a fáradtságot csak fogja magát kikapcsol. meg azt irja, hogy javasolt a telepcsere. gondolom, hogy az aksival van gond de árthat valamit a gépnek ha nem veszek újat?
2013. jan. 24. 22:19
 1/3 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Ha elfelejtem bedugni, 20 perc-fél óra után ki is kapcsol, és nekem is ez a gondom vele, hogy már nem is jelez előtte, egyszer csak elsötétedik, és viszlát. Pedig az enyém még másfél éves sincs. De nincs pénzem új akksira, szóval így marad.

Valahol olvastam, hogy be lehet állítani, hogy hány százalék alatt kezdjen el tölteni, és max hány százalékig, akkor talán nem menne tönkre ilyen hamar. Írtam is ki egy kérdést erről, de nem kaptam rá használható választ.

2013. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én se vennék feltétlenül ha nem kell. eddig azt hittem, hogy csak be van lassulva-egy újrarakás is ráférne, mióta megvan az ugy van ahogy elhoztam a boltból...am is vannak furcsaságai...de most láttam meg mit ir ki az akura ugyh...
2013. jan. 24. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan úgy használják a gépet, hogy folyamatosan be van dugva a táp, és semmi baja az aksinak.
2013. jan. 25. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!