Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Asus K75VM laptopom,...

Van egy Asus K75VM laptopom, ebben van egy integrált intel vga és van egy nvidia geforce gt 630m kártya. Be lehet-e állítani, hogy csak a Nvidia menjen? Mert a gamek 99%a másikat használja. Biosba nem tudom kiiktatni.

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 01:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eszközelőben letiltod lehet jó lesz

Start menü -> jobb klikk a számítógépre(win7-nél) -> Tulajdonságok -> balfent eszközelő -> Videókártyáknál az integráltra jobbklikk -> Tiltás

(vagy eltávolítás (újraindítás után automatikusan érzékelni fogja és letölti hozzá a "legújabb" illesztőprogramot))

2013. jan. 21. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj ha az integráltat használja, mert így tovább bírja az akku, állítsd be játékokhoz az nvidiát: [link]
2013. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mielőtt írtatok nézegettem a gépet és a letíltáson gondolkodtam. Csak féltem, hogy mivan ha letiltom és sötétség lessz. na ez be is jött elsötétült minen. restart semmi de aztán kivettem az aksit bekapcs és jó.Azt is kipróbáltam hogy kijelölöm meik játékot használja a kártya de magasról tett rá mert a gta4 be lefuttattam egy tesztet és ottt az intelt dobta ki mindig. ezért akartam kikapcsolni. de végülis sikerült:) Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. jan. 21. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!