Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torzít a videókártyám? Miez?

Torzít a videókártyám? Miez?

Figyelt kérdés
Van egy MSI Nvidia Geforce 8600GT(256mb) videókártyám, COD4-ezés közben mapváltás után azt vettem észre, hogy elkezdett össze vissza színeket dobálni a monitorom, mintha nem tudná hol a helye a dolgoknak és dobálná őket ide-oda. Sokadik gép újraindítás után még rosszabb lett, mostmár csak annyit látok bekapcsolás után hogy az alaplai belépésnél karakterek villognak mindenhol. Nos mi lehet ze és mit érdemes vele tenni? Előre is köszönöm.

2013. jan. 22. 18:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
Sütő
2013. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
@Theskunker Köszönöm az értelmes válaszodat, máris intelligensebb ember lettem! :)
2013. jan. 22. 22:35
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Ezt a kártya akkor produkálja, ha újra golyózásra szorul az egyik chip rajta, ilyenkor szokás házilag megjavítani egy sütőben a kártyát, mert megolvad kicsit az ón vagy mivel forrasztják ezeket, és újra használható lesz.

[link]

Máskor is. :D

2013. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
agentK: Kondit (kondenzátort) írtam és nem tranzisztort. Ha te a kb. 1 centi átmérőjű kondikat se látod a lapon, akkor menj el szemészhez, mert valami gondod van...
2013. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a kártya nem egy mai darab. Lehet, hogy eljött az ő ideje... :-(
2013. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!