Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Torzít a videókártyám? Miez?

Torzít a videókártyám? Miez?

Figyelt kérdés
Van egy MSI Nvidia Geforce 8600GT(256mb) videókártyám, COD4-ezés közben mapváltás után azt vettem észre, hogy elkezdett össze vissza színeket dobálni a monitorom, mintha nem tudná hol a helye a dolgoknak és dobálná őket ide-oda. Sokadik gép újraindítás után még rosszabb lett, mostmár csak annyit látok bekapcsolás után hogy az alaplai belépésnél karakterek villognak mindenhol. Nos mi lehet ze és mit érdemes vele tenni? Előre is köszönöm.

2013. jan. 22. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem haldoklik:(
2013. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na ez az amit én is tudtam, de azért köszi xD
2013. jan. 22. 19:07
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

De úgy értem hogy halálosan haldoklik.Nem hiszem hogy bármit tudnál vele kezdeni.

Esetleg a tápod milyen?Mert lehet hogy az haldoklik és amiatt van ez.

2013. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Annyit tudok a tápomról, hogy kb. 1 éves és 550Watt-os
2013. jan. 22. 19:10
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Ez sajnos így kevés.

Mert ha egy minőségtelen darab,akkor lehet hogy az nyírta ki szegény kártyát.

Jó lenne ha leírnád a pontos típusát,mert ha nem jó minőség,akkor abba új VGA-t sem érdemes venni,mert könnyen a sorsára juthat.Vagy akár más hardver.

2013. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
GABA BS-6800
2013. jan. 22. 19:14
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Akkor lehet hogy megvan a bűnös.Elég gagyi táp,ha VGA cserére kerülne sor,érdemes lenne akár használtan is,de venni egy minőség tápot.

Egy ilyen is elég lenne:

[link]

2013. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

GABA BS-6800


Hát, a BS biztosan a "Bullshit" rövidítése lehet.


Lehet, hogy tényleg a táp a gyilkos. Nem érdemes a tápon spórolni. Sajnos még mindig sokan vesznek vacak tápot. :(

Egy 550w-os hulladék helyett jobb, ha veszel egy 400w-os márkás tápot. Sokkal többet számít a jó minőség, mint a watt! Egyrészt a legtöbb gépnek még ma is bőven elég 400w, másrészt egy minőségi táp le is ad annyit, míg egy gagyi 550w-os tutira nem fog még 500-at sem leadni és persze az ingadozó feszültség és a védelmek hiánya megöli a többi alkatrészt.


Nézd meg a videokártyát, szerintem jó eséllyel kipukkantak rajta a kondik. Azzal sokat nem tudsz tenni, hacsak nem tudsz profin forrasztani, de az sem 100%-os megoldás.


Vegyél egy normális tápot, aztán egy új videokártyát és jegyezd meg: a tápon nem érdemes spórolni!

2013. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem őket, én nem láttam hogy eldurrogtak volna de köszönöm nektek a segítséget! :)
2013. jan. 22. 20:30
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
289 millió tranzisztor található ezen a kártyán,nem biztos hogy látható nyoma van ennek.
2013. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!