Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet vele, mi mehetett...

Mi lehet vele, mi mehetett tönkre?

Figyelt kérdés

Barátomat megkértem,hogy hozza el a 350 ezer Ft-s gépemet az anyámtól,mert egy hete vette nekem apám és nem volt ideje felhozni hozzám ezért anyámhoz hozta.

A lényeg a gép legurult egy csigalépcsőn(1 emeletet).

A barátom azt mondta,hogyha bekapcsolja akkor lefagy,meg néha bekapcsol néha nem,meg a gépház behorpadt.

Körülbelül mi mehetett tönkre a gépben?

Azt mondta,hogy hétfőn elviszi szervizbe,de mondtam neki,hogy ne mert ez neki sokba fog kerülni,meg nagyon szegény,egyébként meg bízható gyerek,de most pont rácáfolt.

A kérdés:Ekkora gurulás után bekapcsol,de lefagy,meg ügye mondtam,hogy néha bekapcs néha nem,de mi mehetett benne tönkre?

köszönöm


2009. aug. 29. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szegyétek le a gép oldalát és nézzétek meg hogy a processzor hüttö a helyén van e


de én a wincseszterre gyanakszom az elég sérülékeny :(

és nem szereti ha dobálják !!


a másik ami most jutott eszembe nézétek meg a ramokat nincs e kimozdulva


:)

2009. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok minden, de leginkább a merevlemez, az nagyon sérülékeny alkatrész.
2009. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb esetben kontakt hiba, esetleg megsérült(ek) a merevlemez(ek).


Rosszabb esetben valami létfontosságú sérült meg, amit sokba kerül majd megjavíttatni/kicserélni (pl. alaplap, processzor, videokártya, stb.).


Lehet, hogy csak a tápegység rosszalkodik.



Egyébként minek neked 350e Ft-os gép?! XD

2009. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!