Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi mehetett tönkre? Mi lehet...

Mi mehetett tönkre? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

bekapcsoltam a gépem el is indult de a monitoron nem jött be semmi a monitoron a kapcsoló csak villogott mint amikor le szoktam kapcsolni a gépet

de viszont a gép meg megy a procin a hütés is megy meg a grafkártyán is megy a hütés a gépen világit a dióda és a alaplapon is világit

grafkártyám ASUS EAH 5750 Formula kiváncsi vagyok a véleményetekre


2011. márc. 20. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló!

Valószínű, hogy a videókártyáddal lehet valami, vagy a kártyát és a monitort összekötő kábellel!

Próbáld meg megmozgatni a foglalatban a kártyádat! Nem tudom, hogy AGP vagy PCI-express, húzd ki és helyezd vissza, lehet hogy csak érintkezési probléma!

Még annyit kipróbálhatsz, hogy gondolom van bejelntkező zenéd mikor bebootol gép, miután bekapcsolod, a gépet, várj vele, és ha hallod a zenét, akkor a monitor és a kártyát összekötő kábellel lehet a gond, nem a kártyával!

De nem akarlak elkeseríteni, de én is jártam már így, ott is mentek a hűtések, a ledek világítottak, de ott az alaplapnak lett vége, asszem a déli híd ment ki!

2011. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok! Butaságot mondtam, amikor azt írtam, hogy nem tudom, h. express-e hát persze hogy az mert ez már egy jó videókártya!
2011. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem az előzőt is kipróbálhatod de inkább ezt mert nem biztos hogy videókártya

a ramokkal lessz a baj óvatosan mozgasd meg őket aztán kapcsold be ha nem megy kapcsold ki vedd ki őket és utána ragd vissza ha nem megy akkor akár proci vagy videókártya baj is lehet

2011. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet az alaplap is hibás.
2011. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2011. márc. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!