Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Hexa 500W kábelei elérnek...

FSP Hexa 500W kábelei elérnek mindenhova ATX házban?

Figyelt kérdés
Csak mert azt olvastam hogy rövidek a kábelei és csak mATX házba való.

2012. nov. 6. 20:25
 1/9 lopokus ***** válasza:
Én is olvastam ilyet, de ott azt írták hogy csak 400W-ig rövidek, de én nem mertem kockáztatni ezért egy Chieftec CTG 500-ast vettem... De szerintem nem rövidek a kábelei, csak én voltam beszari.
2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. csak az alsótápos háznál kell vigyázni, nem minden esetben elég hosszúak a kábelek. de felsőtápos házban elégnek kell lennie, lehet akár ATX szabványú is
2012. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Cooler Master Elite Knight 350-be tenném (ami alsós) úgyhogy én is be vagyok szarva:D
2012. nov. 6. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor vegyél Chieftec CTG500-at.
2012. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem a ház mérettöl számit hanem hogy alsó vagy felsö tápos


Bottom/Top PSU ??


szóval ez hülyeség hogy micro ATX be jó csak:D


alsóba CTG 500 a legolcsóbb ami biztos elér és jó de ha többet is tudsz rászáni akkor van több választék


Hexa 500W nak amugy hosszabb kicsit a kábele mint hexa 400 nak meg ctg 400/450 nek de ettöl még nem ajánlott alsótápos házba valószinü mert átlagosan nem ér el bennük ahova kell viszont rengeteg féle ház van lehet valamelyikbe egy hexa 400 as is elég szépen szóval..

2012. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
* elég szépen elér
2012. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mitől is vagy beszarva? Legfeljebb veszel párszáz Ft-ért hosszabítót.
2012. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én egy coolermaster usp 100-as házat vettem, ami alsótápos, és elég nagy is...

a tápom egy gigabyte ge r460 v1, aminek szintén nem túl hosszúak a vezetékei, de jó lett, kivéve a 4 pines csatlakozót,de van hosszá egy hosszabító, szal jó...

Tanulság: vegyél olyan házat, és tápot, amilyen tetszik, úgyis meg lehet oldani, egy hosszabbító meg kb 500 forint, annyit meg igazán megér, hogy jó legyen a géped...

2012. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37%

"Én is olvastam ilyet, de ott azt írták hogy csak 400W-ig rövidek,"

Minimálissal hosszabbak az 500-as kábelei, annyira nem, hogy alsó tápos házba ajánljuk.


"Mitől is vagy beszarva? Legfeljebb veszel párszáz Ft-ért hosszabítót."

Aminél sokkalta jobban megéri ha azonos árba kap egy olyan tápot ami halkabb, hosszabbak a kábelei, és több panaszt olvasni Hexára mint CTG-re. Szerintem ez jobban megéri mint az EPS12V-os csatit. Az egyik legfontosabb csati toldozgatását amúgy se tartom a legjobbnak.

2012. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!