Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Én vagyok hülye, vagy a PC...

Én vagyok hülye, vagy a PC szaküzletesek?

Figyelt kérdés

Bementem egy PC szaküzletbe,és érdeklődtem egy Radeon HD6750-es videókártya iránt.Jó,ezzel nem is volt semmi baj,de az eladó megkérdezte,hogy miért Ati(AMD) videókártya kell,azt mondta az Nvidia játékra sokkal jobb,Ati csak képszerkesztésre,meg ilyenekre jó,játékra nem,és neki van egy eladó GT630 1GB DDR3-as kártyája,és vegyem meg azt.Mondom hogy én mindenképpen DDR5-öst szeretnék,erre ő mondja,hogy az nem számít,úgyis csak rá van írva,hogy DDR5,ugyanaz mind a DDR3.(Jó)kicsit felmérgelődtem,és illedelmesen köszönve elmentem :)Most én vagyok hűlye vagy igaza van?

(bocsi a hosszú szövegért)



2012. szept. 27. 16:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ezt a baromságot te se gondoltad komolyan remélem...mostanság egyre több itt a hülye.
2014. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!