Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az lenne a bajom hogy hogyan...

Rudi(tokol) kérdése:

Az lenne a bajom hogy hogyan tudnám felhúzni a videókártyám egy kicsit, hogy tudjak játszani a Dead Island-dal? Kérlek ne oltogassatok, hogy nem tudom meg hülye vagyok stb.

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 16:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és a laptopom típusa: Acer Aspire 5736Z
2012. jan. 17. 16:11
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod és hülye vagy.


Eleve leírhattad volna a géped adatait, hogy tudjunk valami ép értelmes választ adni...

2012. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Drágám, ez egy laptop integrált VGA-val, nem játékra tervezve. Ezzel sanszos hogy még 2-3 éves játékokat se visz el.
2012. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem fog menni.
2012. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez a videókártyám, de azt irják, hogy valahogy a rendszer memóbol el lehet szedni több mint 1 gb-ot is :) Csak nem tudom hogy :S :S


IntelŸ Graphics Media Accelerator 4500M

2012. jan. 17. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
A BIOS-ban, de SEMMI értelme. Attól nem fog elfutni a Dead Island, csak abból a kevés kis ramból többet szakít le minek hatására lassabb is lesz a géped.
2012. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De elméletileg minden megvan a gépen csak a videókari nem nekem jó lenne az is ha a 3gb-bol elvesz 512mb-t és akk minene elfut csak szeretnék vele játszani de am a biosban nem engedi átirni ott már én is probáltam ....
2012. jan. 17. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Nem sikerült felfogni amit Hart írt?
2012. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ha a 3gb-bol elvesz 512mb-t és akk minene elfut"

Meseországba talán. Elárulom hogy attól ugyanúgy NEM futna el. A VGA memória mérete NEM határozza meg a teljesítményét.

Szóval fogadd el ezen te nem fogsz játszani ezzel a játékkal.

2012. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!