Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AB Power PSN-455PC 350W...

AB Power PSN-455PC 350W tápegység elég az ATI Radeon™ HD 4830-4850 használatához?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 11:39
 1/2 sine ***** válasza:
Hát az a konfiguraciotol függ..de amit erdemes tudni hogy ez nem egy jominösegü tap es ha terhelve van könnyen tönkreteheti az egész gépedet ha meghibasodik, aminek elég nagy a valoszinüsege. Javaslom probalj vmi jobb minüsegü tapot keresni..mennyi lenne a kereted ra?
2012. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez amitől én is tartok sajnos a keretem elég szűk. Maximum 23.00 ft-ot tudok rászánni ami csak a kártyára elég.Elvittem a gépet egy Informatikus ismerőshöz ő ebbe a gépbe az Nvida Gt 430-at vagy az Ati HD 6570-et ajánlja elsősorban, vagy esetleg a HD 6750-et de ennél már rizikós a dolog a táp miatt. a Konfiguráció: Asus P5KSE alaplap Core 2 duo e 4600 2.4 ghz (2.9.re felhúzva) , 2 gb ddr2 Ram. Igazából egy olyan kártyát akarok beletenni amit később egy újabb gépbe is át tudom rakni és nem húzza le annak a teljesítményét....
2012. szept. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!