Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD4870 bekötése, hogyan?...

HD4870 bekötése, hogyan? Bővebben a kiegben.

Figyelt kérdés
Vettem egy Shappire Ati Radeon HD4870-es vga-t. Hátul található rajta 2 6 pin-es csatlakozó, viszont a tápomból csak 1 6+2pines csatlakozó jön ki (Chieftec Iarena 500W). Kérdésem hogy csatlakoztathatom 1 db 6pinessel, vagy mind a 8-at rakjam be, vagy szerezzek be plusz 1 6-osat, és csak ha mindkettőbe benne van a 6 akkor indítsam el?

2012. aug. 21. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is 6pines, a csatlakozó nélkül nem indulhat el a gép... nem adhat képet, pár ezer forintért lehet venni tápcsatit,!

[link]

2012. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Dugd be az egy darab meglévő hatosat, és két molexből csinálj még egyet.


[link]


Azt is dugd be, és utána menni fog.

2012. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen. Akkor még egy napot várnom kell:( Gondolom tescóba nem sűrűn árulnak ilyet:DD
2012. aug. 21. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét a videokártya dobozában, mert szoktak legalább egyet csomagolni hozzá. Persze csak ha dobozzal együtt vetted.
2012. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajna használtan vettem tartozék nélkül.:( Nem baj majdnem 2 hetet vártam rá, egy napot már csak kibírok valahogy..:)
2012. aug. 21. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!