Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valakinek van/volt valamilyen...

Valakinek van/volt valamilyen Gigabyte terméke, és szívta már meg vele, vagy tökéletesen működik?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egér, még mindig jól működik.
2012. aug. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké,csak azért kérdeztem,mert szidják,mint a bokrot :))
2012. aug. 24. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát állítólag VGA-ban és alaplapban mostanában sok a hibás.
2012. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
VGA-m fél éve lett vásárolva, rá 1 hónapra memória hibás lett, most szintén van valami baja... Nem ajánlom.
2012. aug. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én speciel a 6xxx-es amd vga szériából hallottam sok hibás terméket és emiatt nem ajánlják sehol. De ez van :D h van valakinek egy olyan terméke gondolom nem fogja hirtelen lecserélni de ha valaminek a vásárlása előtt állnék akkor biztos ami biztos alapon más gyártót választanék hisz akár egy vga vagy alaplap vagy bármiről is legyen szó van annyi fajta mint a...
2012. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lapom 3 éve GIGABYTE és még semmi baja nem volt. Az egerem is az, de működik rendesen. VGA-ba én se ajánlom. A GIGABYTE AMD procival, meg ATI kártyával nagyon jó párosítás.
2012. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alaplapjaim gigabyte-ok, az egyik 7 éves tegnap pucováltam ki és néztem át, semmi fizikai hiba nincsen rajta, egy kondi sem volt púpos, pedig aztán ez szinte 24/7 gép volt. Az új kb 10 hónapos gépem is giga alapokon nyugszik és teljesen jól szuperál. VGA-ból nem vennék gigát.
2012. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!