Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Uj gepet szeretnek venni, mik...

Uj gepet szeretnek venni, mik a velenyetek az alkatreszekrol?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ezt a konfigot szeretnem osszerakni, mi a velemenyetek rolla?


CPU: i7 2600k

Ram: Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz

PSU: Corsair TX V2 650W

Alaplap: Gigabyte Z68AP-D3-B3

SSD: 1darab

HDD: 2darab

VGA: Radeon hd 7970


Szerintetek elbirna ezt kisseb OC-val ez a tapegyseg?

Nem akarom csutkara huzni a procit termeszetesen, csak egy kis tuningot. Nagyon sok helyen lattam h kicsi tap meg szar, viszont nagyon sok helyen jo tapnak adtak be, nos azt tudom h XXX-bol 1 hibas.


Varom a valaszokat, elorre is koszonom.



2012. szept. 11. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Létezik, de ez nem full load fogyi volt. :)

Amúgy az véletlen nem hálózatból felvett volt? Mert akkor még kevesebbet eszik a gép.

2012. szept. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Amúgy az véletlen nem hálózatból felvett volt? Mert akkor még kevesebbet eszik a gép."

Na ez hülyeség. Végül is a gép eszik annyit, de a tényleges fogyira rájön amennyit a táp is elfűt.

2012. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
noh igen, ezek szerint akkor nyugodtan megveszem a konfigot ha minden oke vele szerinted :D
2012. szept. 13. 00:31
 14/18 anonim ***** válasza:
A tápon kívül még az alapon változtatnék, ahogy elnéztem ez KB 25, abból már kapsz ASRock Z77 pro3/4-et.
2012. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"még az alapon "

*még az alaplapon

2012. szept. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hart r2.0


Megkerdeznelek ha nem gond, h neked mi a velemenyed az asrock lapokrol, mert nagyon sokan lehordjak h szarok, hat en nekem jelenleg 7 eves asrock lapom van, az meg reginek szamit, de meg nincs vele baj, azon kivul h regi :D

2012. szept. 13. 14:31
 17/18 anonim ***** válasza:

Jelenleg is ASRock lapot használok, ahogy ismeretségi körömből elég sokan. Tökéletesen megvagyok vele elégedve.


"mert nagyon sokan lehordjak h szarok"

ASRockból elég sokkal volt dolgom, a régebbiek minőségével nem voltam kibékülve, de ezt mára teljesen levetkőzte, most már elég jó lapokat gyárt. Szóval aki szidja vagy nem az új termékpalettára gondol, vagy kicsit még a múltban él.

2012. szept. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
nekem bajom nincs az asrockal, csak mivel nem sok tapasztalatom van ezen teren, igy masok tanacsai utan mentem, amit neztem asrock-ot, az a z68 extreme 3 gen 3, de neztem amit te irtam pro 3-4, lehet meggondolom
2012. szept. 13. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!