Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 40-45ezres árkategóriában...

A 40-45ezres árkategóriában melyik a jobb processzor?

Figyelt kérdés
A kérdést úgy értem, hogy pl. egy fx 8120 amit a későbbiekben lehet overclockolni jobb-e mint egy i5 nem k-s széria mivel azok 10-15ezerrel minimum drágábbak, főleg játékokra használva.
2012. szept. 3. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenki teheti meg hogy 2 évente számítógépet cserél, ahogyan én sem. Átlag felhasználó lenne az, aki overclockolni szeretne? És amúgy is.. Lehet olyat tudott meg ami nem érdekelte, de akkor is megtudott valamit.
2012. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem mindenki teheti meg hogy 2 évente számítógépet cserél"

Nem erről beszéltem, hanem, hogy mi jöhet jól. Persze a 8 mag se megvetendő, de koránt se lesz friss az architektúra, és egy kifejezetten APU-ra írt programnál egy "hagyományos CPU+VGA" páros nem tudja majd felvenni a versenyt egy jobb APU-val.


"Átlag felhasználó lenne az, aki overclockolni szeretne? "

Azért itt vannak szintek az egyszerű kocka tuningtól a nitrósig. Amit te linkeltél abban órajel világ rekord van, az átlag OC-nál enyhén magasabb a szint.

2012. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak érdekességképp linkeltem be, mert látszik, hogy elég sokáig bírja. Persze nem gondoltam hogy majd ő otthon 9GHz-ig elnyomja :D
2012. szept. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hehe :D speciel most egy CM hyper 212 evo hűtőm van és valószínű nem cserélném le, szóval valszeg nem öntöm nyakon egy kis nitrogénnel xD
2012. szept. 3. 15:53
 15/15 BM-Striker ***** válasza:
Egyenlőre i5.
2012. szept. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!