Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor a jobb? AMD...

Melyik processzor a jobb? AMD Trinity A8-4500M vs. IntelŸ Core™ i5-2430M?

Figyelt kérdés

laptopot keresek, sokféle grafikus munkát végeznék, hd videók vágása, photoshop ilyesmi..

tudom nem laptop a legmegfelelőbb erre a célra de ilyen ez a lehetőségem van csak.

amiket néztem általában 6-8 gb ddr3-as RAM van, 2GB-os vagy AMD Radeon vagy NVIDIA GeForce videókártyával..

nos melyik procival lenne jobb, sajnos processzorokban nem vagyok otthon, én azt hallottam hogy az intel jobb, de hozzáértők válaszát várnám :)



#processzor #Intel Core #amd trinitry
2012. aug. 27. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz a sokféle grafikus munkához nem ártana egy i7. Tudod, a laptopba való i5-ök kétmagosak, bár négy szálon tudnak dolgozni. i7 nem ártana iyen munkához tényleg. AMD Radeon 7670 nem lenne rossz opció. Vagy 250-300k körüli Lenovo Y580. Na az lenne az abszolút nyerő. (i7,8GB RAM, GTX660M)
2012. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Menyid van laptopra?

Komolyabb dolgokhoz elkélne egy

AMD A10 4600M Trinity

i5 Ivy Bridge vagy Intel i-szériás Quad-Core (i5, i7 /Sandy/Ivy/)

(ez 2 magos 4 szálas, lényegében i3 ast is vehetnél majdhogynem helyette)

2012. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


i5 2430m : 3446pont


[link]


A8-4500m : 4195pont


[link]


ha csak ez a kettö van akkor legyen a Trinity

2012. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem ilyenem van és bevállt, elég erős az amd meg amit adnak hozzá amd radeon7640 1g tökéletes vidóvágáshoz annyi külömbség h 4giga RAM-om van ! :)
2013. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!