Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy is megy ez a dolog? Mert...

Hogy is megy ez a dolog? Mert nem értem. (TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Tehát..Egy komolyabb fejlesztést akarok véghez vinni a gépemben..(kb 250-300K) árban és..Erre azt mondták nekem hogy nem vagyok normális ennyi pénzért megrendelni..Ha már ilyen komoly cuccokat akarok mért nem nagyker áron veszem meg őket.Én úgy tudom hogy az külföldről kell akkor megrendelni de nem vagyok benne biztos hogy így kell..Vagy egyáltalán ha így is kell akkor hogy megy ez?? Mert gondolom h nem úgy meg hogy írok angolul (ami egész jól megy) egy levelet az Nvidia-nak hogy ez a VGA kell és slussz passz...Segítség kéne hogy még is hogy megy ez a nagyker ár beszerzés cucckombó...Választ előre is köszönöm!!


Üdv:István



2012. aug. 27. 20:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vedd úgy ahogy mondták 7950el és úgy az konkrét nagyon cucckombós konfig lesz.
2012. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!