Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kemény dolog ez?

Kemény dolog ez?

Figyelt kérdés
amikor a gépem mellet csörög a telefonom vagy netezek a telcsiröl a gép mellet,a processzor olyan hangot ad ki mint a hangszórók szoktak,sztem mindenki ismeri,és kb 3másodperc múlva kikapcsol a gép.(nem hazudok,tényleg igaz) mitől lehet? már megvizsgáltam,tényleg a prociból jön a hang.
2012. jún. 28. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Lehet bezavar a tápnak vagy nemtudom. Sose találkoztam még ilyennel.
2012. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 overlordhu válasza:
Biztos, hogy a prociból jön? Csak mert a táp tud pont ilyen hangot kiadni, amikor túlterhelődik és letiltja magát. Én a helyedben kipróbálnám egy másik táppala gépet, vagy a tápot gép nélkül telefonnal "izgatva" :)
2012. jún. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
100% hogy a procibol jön a hang.
2012. jún. 30. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van, ugyanis a processzor normális körülmények között nem nagyon tud hangot kiadni, hacsak nem ég, sistereg vagy tönkrement benne valami. Először is tisztítsd ki a procihűtőd, mert lehet, hogy beleér valami, aztán ha ez sem segít, új hővezetőpasztával kend át a proci felületét (természetesen miután az előzőt lekapartad). Ha még mindig nem jó, húzd ki az alaplapi hangszóród valamint a géped előlapi fényeinek a kábeleit.
2012. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha a prociból jön a hang akkor eleve el se fog indulni a gép... :) pártolom az előttem lévőt!
2012. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igazából a proci egy elég régi PentiumD de a hang nagyon halkan hallható,és ilyen cincogó hang az egész,ugyan úgy mint a hangszórók szoktak.
2012. jún. 30. 13:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidd el mesterhez....
2012. jún. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!