Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi az a fehéres-sárga kis...

Mi az a fehéres-sárga kis kemény, gombostű fejnyi, szétnyomva kellemetlen szagú, lepedék állagú dolog, ami a torkomból jön fel néha?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint valami fogalommeghatározás:D

Gyakran jön fel?

2010. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

az a manduládról jöhet le:)ez olyankor szokott lenni, ha pl.fáj vagy fájt a torkod, tüszös mandulagyulladás...

kis gennyes valami:D a pontos nevét nem tudom:D

ne aggódj, ez másnál is szokott lenni:)

legalábbis ha az, amire gondolok...de tuti az:)

2010. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ajánlom kezdj el használni bioparoxot, azt mind a torkodba, mind a szádba is fújhatod, ezt fertőtlenít.

2010. febr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocs!

Azt akartam írni, hogy mind a szádba(torkodba), mid pedig az orrodba fújhatod.

Ez fertőtlenít, gyulladás csökkent.

2010. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pár napja is feljött. Teljesen egészséges vagyok. Arra gyanakszom hogy a mandulánál egy rész lehet vagy görnyedés. Hosszú idők tapasztalatai és megfigyelései alapján bátorkodom azt feltételezni hogy ezek valamiféle, a nyelv hátsó részén lerakódott lepedék-görgeteg darabok. Egyfajta csoportosulás, tömörülés. Nagyon agresszív lepedékből. Szétnyomva irgalmatlan szagot gerjeszt maga körül. Segítsetek, teljesen kiborít. Amikor feljön napokig nem tudok aludni, éjszaka felriadok, mi van ha feljön?

Nem tudok társas kapcsolatot kialakítani, mi van ha feljön?

Segítsetek!!

2010. febr. 28. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Írtam, hogy kezdd el a bioparoxot, nem viccből írtam!!!

Írod, h egészséges vagy.

Nos, még sem annyira, mivel a kis göbjeid megvannak.

Ez a bioparox segít fertőtleníteni a torkot, és a légutat, és nem lesz több göb, megszűnik majd teljesen.

Csak hallgass rám!!

2010. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mandulakő
2020. nov. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!