Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó alaplap:asrock 775...

Ez jó alaplap:asrock 775 alaplap combo ddr1 és ddr2 pci-e és agp? Kisebb játékokra? Meg itthoni dolgokra hogy ha megy egy szere 4-5 dolog!? Mert akkor jó bele a régi cuccaim!

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez valami elég régi cucc lehet. Helyedben én valami újabbat vennék. A combos lapok eleve nem szoktak túl stabilak lenni.
2012. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linkelhetnél ilyet, mert én még nem láttam olyan lapot, amin DDR és DDR2, valamint AGP és PCI-E foglalat is van egyszerre.
2012. máj. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okés! :( Azért kösz!
2012. máj. 5. 11:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt a link : [link]
2012. máj. 5. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Tyű, nem semmi. Viszont ilyesmibe maximum akkor ölnék pénzt, ha kéne a gyűjteményembe...
2012. máj. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért???? Én nem értek hozzá!!! Írd meg!!!
2012. máj. 5. 11:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt mert borzasztó régi, és maximum elavult dolgokat rakhatsz bele, szóval eleve sokéves dolgokkal legózni pénzkidobás szerintem. Másrészt az ilyen svájcibicska szerű lapok nem éppen a leggyorsabbak.
2012. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!