Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce gtx 560 túlmelegedés!...

GeForce gtx 560 túlmelegedés! Mi a baja?

Figyelt kérdés
Féléves videókártyám játék közben 90 fok felé melegszik! MSI Afterburner programmal nézve elérte a 94 fokot is! Assassin's Creed 2-t játszottam, ez még nem is a legdurvább játék... 1600×900 felbontásban. Előfordult eddig 2 alkalommal, hogy kidobott a játékból, elképzelhető, hogy a túlmelegedés miatt? Előtte sosem dobott ki egy játékból sem... Régebben játszottam witcher 2, crysis 2 stb. és ezeknél a játékoknál (kb fél éve) nem volt még baja a videókártyának! Ha nem játszok, akkor normális hőmérsékletű, 40 fok körül van. Néha viszont megbolondul, és valamiért felmegy 53 fokra, amikor semmit nem csinálok a géppel! Nem tudom, hogy ez mitől lehet, a legújabb driver van letöltve hozzá. Processzor, HDD stb. normális hőmérsékletű. VGA gyári 820 mhz-en pörög, nincs felhúzva (ha felhúzom akkor is marad ugyanaz a hőmérséklet mindenhol).

2012. aug. 15. 23:33
 1/7 ThodEE GoD ***** válasza:

Ki van rendesen takarítva?

Lehet újra kéne pasztázni, nincs elállítgatva a ventilátor profil?

Youtube alatt is megemelheti az órajelet lehet azmiatt melegebb mikor "nem csinálsz semmit", de a 90et sokallom !

2012. aug. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! :) Valóban Youtube videók nézése közben eléggé megpörög, felmegy 50 fokra, körülbelül a 40ről. Nem volt még pasztázva, legalábbis én nem pasztáztam, gyári állapotában van. Takarítani szoktam időnként, nem azzal van a baj. Mint írtam, még csak fél éve gyűröm. Leírnád pontosabban mit takar ez a "pasztázás"?
2012. aug. 16. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen márka? Nekem áruba van, és nekem a rekord 80 fok volt, de az is 3 d Márk 11 ben
2012. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Asus
2012. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém Zotac.
2012. aug. 16. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Énis megnéztem a 3D Benchmark 11-el, és 100 fokosra felmelegedett :(
2012. aug. 16. 13:50
 7/7 A kérdező kommentje:
450W Chieftec tápnak elégnek kell lenni?
2013. jan. 29. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!