Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FPS csökkenés, magától kikapcs...

FPS csökkenés, magától kikapcsolódó sz. Gép, túlmelegedés? Help

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 éve vettem egy Asus X5DI típusú notebook-ot , eddig semmi baj nem volt vele minden játék futott rajta rendesen, nem szaggatott. De az utóbbi napokban észrevettem a hirtelen fps csökkenést hetekkel ezelőtt még szépen ment a 60 fps mostmeg 10-6 fps szerepel a gépem. Minden játék laggol, és kikapcsol a gép magától néha. Túl is melegszik mostanába, úgy veszem észre hogy a ventilátor nem hűt rendesen. Mit tehetnék? Köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 13. 12:53
 1/6 slakat ***** válasza:
Sürgősen vidd el egy szervizbe, hogy takarítsák ki rendesen, mert a legvalószínűbb, hogy a hűtőbordák megteltek porral, emiatt pedig megszűnt a hűtés. Játék közben fokozottan igénybe van véve a GPU, ami a legtöbb hőt termeli és ezt már képtelen átszellőztetni. Ha van otthon kompresszor, akkor te is át tudod fúvatni, azzal nyerhetsz egy kis időt, de a legbiztosabb ilyenkor szétszedetni.
2012. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOXIC. ***** válasza:
Laptop hűtőt vehetnél alá, ha jót veszel, az megoldja a túlmelegedés problémát. Elvileg attól is lehet gyengébb a teljesítménye, hogy túlmelegszik. Pontos hőmérsékleteket néztél már?
2012. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még van rajta garancia, lehet visszaviszem ahol vettem. Pontos hőmérsékletet még nem mértem.
2012. aug. 13. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a venti szállt el.
2012. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A ventilátorom nem ment valamiért, és ha hiszitek ha nem megütögettem a gépet és bekapcsolt a venti D:DDDDDD nagyon boldog vagyok most :DDD nem meleg a gép és nem terhelt minden jóóó :DDDD kösz a válaszokat :DDDDDD
2012. aug. 13. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

És ezzel meg is oldottad az egészet?

Élj vele!

2012. aug. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!