Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop lenne számomra...

Milyen laptop lenne számomra megfelelö?

Figyelt kérdés

Elvárások:

Webkam+mikrofon

Fussanak rajta az alap progik simán. Pl office, konvertáló progik, gyengébb játékkok nfs, gta stb, böngészö... tehát semmi extra dologra nem kelene

Win 7 legyen rajta

Az akksija lehetöleg sokáig bírja

Képernyöarány16:9


2012. júl. 30. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni h mennyit szánok rá

Kb olyan 110-130 ezret az esetleges szállítási költséggel együtt.

2012. júl. 30. 12:52
 3/9 Golan Trevize ***** válasza:

Ebben az árkategóriában tök mindegy.

Olyat válassz, ami tetszik, és van rá 3 év gari.

Meg nézd meg élőben előtte valahol, hogy számodra jól olvasható-e a kijelzője, meg hogy jól tudsz-e gépelni a billentyűzetén.

De tényleg nincs sok különbség a notebookok között ebben az árkategóriában.

2012. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebben az árban nem nagyon lesz 3 év garis szerintem, de én is ugyanazt tudom mondani.
2012. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oks, köszi a válaszokat!
2012. júl. 30. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket is! mindenkinek ment a zöld kéz!

Amugy voltam tegnap a tescoba és volt egy laptop asszem 120-ért már nem tudom a márkáját de nem ilyen noname volt acer vagy lenovo vagy valamelyik ilyesmi:D Szóval attól, hogy a tescoba volt attól megérhetné megvenni?

2012. júl. 30. 14:21
 8/9 Golan Trevize ***** válasza:
Nem az a baj, hogy a Tescoban árulják, hanem hogy ha éppen nem akciós, akkor kis kereséssel olcsóbban is megtalálod máshol.
2012. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább szakboltban vennék laptopot. Ha megbízható gépet szeretnél, akkor Lenovo, Toshiba, Fujitsu (Nem Fujitsu Siemens) vagy Samsung gépet ajánlok. Intel B950/B960 processzoros vagy ahhoz hasonló teljesítményű gépet lenne érdemes venned. Mindegy hogy Intel vagy AMD csak arra figyelj, hogy megfelelő teljesítményű legyen. Filmnézésre és böngészésre bármilyen gép megfelel, de ha konvertáló programokat is gyakran használsz, akkor egy AMD E450 vagy egy Intel B815 már kevésnek bizonyulhat.
2012. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!