Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen laptop lenne a megfelel...

Milyen laptop lenne a megfelelő? Milyen laptopotok van?

Figyelt kérdés

Meg lett nekem ígérve ,hogy kapok egy laptopot,ha jól siekrül a bizonyítvány stb. Előre elmondom,hogy nem én könyörögtem ki,magától ígérte meg nekem apukám.


Egy sima,webkamerás,átlagos laptopot szeretnék. Nem kell túl sok extra,a lényeg hogy sokáig bírja. Max 100 ezerig terjedő ára legyen,de ha lehet akkor minél kevesebb. Zenehallgatásra,netezésre(tehát legyen benne wifi) ,filmnézésre használnám. Mit ajánlotok? Nektek milyen van?

ui.:színt illetőleg fehért szeretnék :D

14/L


2012. ápr. 3. 10:54
 1/1 anonim válasza:

[link]


Tessék, ez egy netbook, de megfelel annak, amit írtál. Sőt, még kicsi is, és viheted bárhova magaddal feltűnés nélkül :)

2012. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!