Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A laptopom töltője a baj..2 napja van az hogy ha felrakom tölteni nem tölt,csak akkor ha fogom és erősen nyomom...ha megunom akkor kitámasztom valamivel hogy töltse..de ez így nem mehet tovább..Nem vagyok egy számítógépzseni ezért kérek segítséget hogy mit csináljak :/ Előre is köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 31. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy új dugót kell rá rakatni mert megtört a vezeték.

A dugó 500 forint kb.

2012. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen..de most vettem észre hogy a töltő végén lötyög benne az a fém izééke :P (passz hogy mi a neve) És amugy olyan dugót hol lehet venni??
2012. márc. 31. 21:11
 3/6 cipi8 ***** válasza:

Őnáluk kaphatsz de mond meg hogy pontosan milyen kell neked és mihez mert elég nagy a választék:


hirtelen ezeket találtam:


[link]

[link]

2012. ápr. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :P Ezek az adatok: Aspire 5715Z

Model:PA-1650-02

szolj ha még kéne valami :P

2012. ápr. 1. 19:02
 5/6 cipi8 ***** válasza:
Bocsánat hogy félreérthetően fogalmaztam úgy gondoltam hogy te regisztrálj és lépj velük kapcsolatba! Mert én sem vagyok náluk még regisztrálva ugyanis még nem volt szükségem tőlük alkatrészre mert eddig máshonnan vásároltam én is!
2012. ápr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
okéés rendben..án meg rosszul éltermeztem ...amugy köszönöm szépen a válaszokat sokat segítettek :P
2012. ápr. 2. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!