Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus K53ta melegedés, mi...

Asus K53ta melegedés, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
szobahőmérséklet 26 fok, terhelten, játék közben 80 fokos a cpu, google chrome mellett 45-50. hűtőpaddal és nélküle is ennyit mutat, bios, everest, core temp. létezik, hogy egy féléves gépen elöregedjen a gyári paszta? (poros nem lehet, nincs porszaga és a gép környezete is tiszta. a téli hónapokban maximum 60 fokot mérten és nem volt 20 fokkal hűvösebb a lakásban. (garanciám nincs, külföldről beszerzett gép)

2012. júl. 12. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondják azt hogy a laptopok nem játékra valóak.Ne csodálkozz ha ennyire felmegy a cpu hőmérséklete.Legfeljebb annyit tehetsz hogy veszel egy jobb hűtőpadot bár nem biztos hogy az segítene
2012. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok gamer, egy-két óra mafia 2-ről van szó. nekem az a problémám, hogy az utóbbi egy hónapban rohamosan nőtt ez a hőmérséklet. pacsira nem akarom szétszedni és újra pasztázni. de nem csak játék közben: használok pár combos cad progit is tervezgetek és azok is megizzasztják. nem gondolhatja senki komolyan, hogy 400 ezerért kéne erőművet építenem erre a célra.
2012. júl. 12. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked hogy majdnem félmillió forint kell egy fasza gép összerakásához?Én kb 3 éve 100-150 ezer körül összeraktam egy fasza gépet(asztali) ami még mindig gond nélkül viszi a legújjabb játékokat komolyabb felmelegedés nélkül
2012. júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod a 80fok miatt. Papírom 100fokot adnak meg, mint maximális cpu hőfok. Asztali gépeknél olyan 70 körül van. A 80 teljesen normális.
2012. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg azzal tudsz segíteni egy kicsit hogy kifújod belőle a port, vagy hogy a fagyasztóban játszol.
2012. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!