Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez most mi? Teljesen megbolond...

Ez most mi? Teljesen megbolondult ez a gép, eddig nem volt ilyen gond mégis mitől?

Figyelt kérdés

akármit csinálsz hirtelen kép, hang megakad, dolgozik ezerrel a merevlemez pár másodperc után abbahagyja és megy tovább minden rendesen, vagy 10-20 percenként ismétli. A WIFI-t sem látja normálisan. pl: kihúzod a WIFI stick-et a gépből (a stick persze tűzforró) majd amikor visszadugom a gépbe, nem látja a SAJÁT WIFI-nket, de a szomszé WIFI-jét igen. Aztán ma ezt csinálta, hogy a folyamatokból leállítottam párat, eltűnt a tálca, meg az ikonok az asztalról. De ma a WIFI is szenvedett mert betettem készenlétbe, visszanyomom, a WIFI nem megy pedig be van dugva. Kiszedem, visszadugom (stick tűzforró) elkezd villogni a kis lámpa ami benne van, megtalálja a MI wifi-nket, kiírja, hogy csatlakoztatva, és mutatja, hogy tényleg van csatlakoztatva meg minden. Megnyitom a google chrome-ot, és nincs internetkapcsolat. Hát azthittem itt vágom ki az egész gépet. Feladatkezelőben megnéztem: Nem működik. De alul a tálcán meg a 4-ből 2 vagy 4 csík volt a térerő a szobámban. (2 csíknál MINDIG VAN NET a szobámban. Most el akarok indítani egy játékot, dolgozik a gép, a DVD olvasó lámpája is villog. (de szerintem abba a dolgozásba benne volt a fent említett sztori is, hogy hirtelen dolgozik és közben fagy) mindegy megnyitom, dolgozik dolgozik, kidobja, hogy helyezze be az eredeti lemezt. Hát na mondom ez szuper. a játékot EREDETIBEN meg van vásárolva, eredeti CD-je van. Próbálkoztam kiszedtem a lemezt megtöröltem minden..


Most berakom, megkjelenik ez a kis lemez ikon, és nem dolgozik a gép. Most is itt van ahogy írom a kommentet, de se a merevlemez de a DVD olvasó nem dolgozik. áhh. Elegem van már ebből az egészből. Lefagy, vírust nem találtam rajta, a játékot nem indítja el az EREDETI cd-vel sem pedig eddig MINDIG elindította cd-vel. elegem van a WIFI problémájából.. Mindenből... Valaki valami tanács? Eddig 2x volt újratéve. ajj, annyira idegesítő ez kis lemez ikon az egér mellett. Illetve találtam 2 vírust, a spyware terminatorral de azokat ki is írtottam egyből



2012. júl. 6. 14:45
 1/9 flr. ***** válasza:

Vagy vírus vagy a HDDvel lesz gond.

HDD sentinel nevű programmal a vinyód.

2012. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 flr. ***** válasza:
nézd meg a vinyód*
2012. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és ezt ma még csak überelte a következő. Készenlétbe tettem, visszajövök készenlétből, megjelenikegy kis ablaknak a kerete benne 2-3 opció felirat nincs mert bug-os. Gondolom csak a fiókba való belépést kell megcsinálni nyomtam egy Entert. Megnyomtam, előjött még egy ablak ugyan így mint az előző bugosan körülötte sötét képernyő. És még ezt is überelte: Kihúztam a gépet, most bedugtam, és mit kért?? Na mit? Hogy aktiváljam a Windows rendszert, mert a hardver megváltozott, először nyomtam egy X-et. Aztán a jobb alsó sarokban lévő csillagra kattintv behoztam valamit online, amin ez állt. az ön rendszere ma már nem kapható, ezért vásároljon Windows 7-et. Válassza ki milyen akar: Professional, home Premium... 101.90€ Ki X-eltem majd aktiváltam. Mégis mi ez? Mi volt ez???
2012. júl. 6. 18:30
 4/9 A kérdező kommentje:
A merevlemezt tudtam megnézni a merevlemez pedig 46 fokos. Az sok? de játéknál eléri szerintem az 50 fokot is
2012. júl. 6. 18:34
 5/9 flr. ***** válasza:
a kondiciót nézd meg hány %-os.
2012. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hol lehet megnézni az everest-ben?
2012. júl. 7. 07:28
 7/9 flr. ***** válasza:
Mondom hogy töltsd le a HDD Sentinel nevű progit.
2012. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

leszedtem megnéztem és:


Kondíció: 100% kiváló

Teljesítmény: 100% kiváló

2012. júl. 7. 14:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam a gondot. (közben a gép sem érzékelte a DVd olvasót) Hogy nem érzékelte, kiderült, hogy csak egy kábel nem érintkezett rendesen de most már jó. A gépen vírusírtást csináltam 5 vírust talált ebből 1-nek a sülyossága: Magas, illetve rendszerbetöltéskori vizsgálatkor is kifogott a gép egy pár vírust, utána ezeket karanténba tettem, majd vagy 8 progit leszedtem a gépről, a vírusokat töröltem a karanténből, és azóta a gépnek semmi baja.
2012. aug. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!