Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mi a véleményetek erről az egérről és arról hogy mennyire alkalmas FPS játékok (CoD4, Bf3) játszására.

[link]

A mostani egerem elég pocsék szóval nagy ugrást jelentene.

Ez azért tűnik szimpatikusnak mert: sok a gomb, kerámia talpak (nem kopik és jól csúszik) , magas dpi és polling rate, kényelmesnek tűnik, és a kategóriájában olcsó.

A válaszokat előre is köszönöm



2012. jún. 28. 03:52
1 2 3 4 5
 41/45 Panda Péter ***** válasza:
23%
mire kevés? e-pénisz méregetésen kívül persze...
2012. aug. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Nos úgy látom ez a egérajánló elég felemásra sikerült.Látod ha rám hallgattál volna most a revoltec egereddel nyomulnál,és az élményindexed is nagyobb lenne.Legközelebb ne bizzál önjelölt szakemberek véleményében.Ha neked minél nagyobb dpi kell akkor mér nem a fightmouse-t vetted meg?Ezt nem értem.Még jó hogy nem valami golyós ezeréves egeret ajánlottak.
2012. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

".Legközelebb ne bizzál önjelölt szakemberek véleményében"

Mérhetetlenül felb@sztad most az agyam. Ki vagy, hogy itt pofázol? Tedd már ki a neved, kíváncsi vagyok a többi válaszodra. Amúgy meg ajánlom menj be PH! egeres topikjába, ott ugassál. Fura mód ott is mindenki hasonló kép vélekedik. Meg ennyi erővel te most f4te-t is leszóltad, mikor te hozzá képest sehol se vagy(ez kicsit túlzás, úgy pontosabb, hogy te hozzá képest nem is létezel).

Az meg rejtély számomra, hogy miért tűrnek/tűrünk meg, teszed itt az agyad, de mire?

Arra meg már kíváncsi vagyok, hogy a kedves kérdezőnek milyen fps-ben kevés a 3600 DPI. Arra is, hogy egyáltalán kis DPI-n tesztelte. Le lett írva, hogy romlik a célzás ahogy a DPI nő(ez egyértelmű), így k*rvára kíváncsi vagyok, hova nem elég 3600.

2012. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Személyedben kit tisztelhetek?Név,lakcím,telefonszám,fénykép,iskolai végzettség,munkahely,ezt mind kérném csak hogy tudjam valójában ki is vagy.Mert egy kitalált neven kívül mást nem látok,nagytudású barátom.Az idegeid is elég gyengék lehetnek ha ennyivel sikerült felizgatnom téged,nekem azért ettől több kéne.Ez az egérkés tanácsadás bukta lett részetekről,legalábbis a kérdező szemszögéből nézve.Neki nem jött be,vagyis kimondhatjuk nyíltan-SZ@R lett-.
2012. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt én is kérhetném tőled, de azt elfelejted, hogy itt mindenki emberi hangnembe "beszélt" a másikkal, te kezdtél el személyeskedni, és sértegetni másokat. Ezek után vissza vehetnél magadból. A nagy hozzáértésedet meg valahogy eddig senki nem látta, ellentétbe Panda Petiékkel.
2012. aug. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!