Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mi a véleményetek erről az egérről és arról hogy mennyire alkalmas FPS játékok (CoD4, Bf3) játszására.

[link]

A mostani egerem elég pocsék szóval nagy ugrást jelentene.

Ez azért tűnik szimpatikusnak mert: sok a gomb, kerámia talpak (nem kopik és jól csúszik) , magas dpi és polling rate, kényelmesnek tűnik, és a kategóriájában olcsó.

A válaszokat előre is köszönöm



2012. jún. 28. 03:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha jó vagy valamiben, akkor a legolcsóbb egérrel is jó vagy :) Ismerősöm a teszkós mechanikai egerével és a 10 ezres használt gépével lemészárol minket ha lan party van, a gamer laptopos harcosok bosszúságára. :D Viszont ha az egered nem jó, akkor tényleg érdemes lecserélned, mert hibás lehet. Ha tetszik, vedd meg, mi nem dönthetünk helyetted. :)
2012. jún. 28. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:

Azt a sok gombot nemfogod használni.Nekem az előző egeremen volt több nemhasználtam őket.

A mostani az egy Logitech G500 Nekem nagyon bejött.

De ez se lehet rossz amit te kinéztél magadnak,a te döntésed!

2012. jún. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább A4Tech x747 olcsóbb is (7k) és nekem jobban is tetszik.
2012. jún. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
76%
F@sza egér,szerintem vedd meg.
2012. jún. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
38%

Nem fasza egér, ne vedd meg.


"magas dpi"

A gyártók marketing bullshit szarsága, 1200 fölött null értelemmel.


Ennyiből már kapsz Logitech G400-at, messze jobb egér.

2012. jún. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%
1600 dpi-vel használom az egerem és már van hogy ez is kevés,csak meg kell szokni.El kéne már felejteni a régi sz@r 400 dpi-s egereket meg a hatalmas egérpadokat.Ja és a lézeres egér semmivel nem rosszabb az optikainál.Nagyon jó ez fightmouse egér nyugodtan megveheted.
2012. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
32%

"1600 dpi-vel használom az egerem és már van hogy ez is kevés"

Mégis mire? fps-st játszottál már ennyivel?


".El kéne már felejteni a régi sz@r 400 dpi-s egereket"

Köszönjük, de attól, mert egy egér nem tud 5000 dpi-t, még lehet nagyon jó is. ott az MS WMO 1.1 már a példa kedvéért.


Ja és mielőtt nekem támadsz, olvasgass: [link]

2012. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
"lézeres egér semmivel nem rosszabb az optikainál" Sőt tudtommal jobb (a lézeres) mert több felületen elboldogul és pontosabb.
2012. jún. 28. 18:04
 9/45 anonim ***** válasza:
76%
Bad company 2 multit tolom 1280x1024-ben Ozone radon 3k egérrel 1600dpi-n.Ez a felbontás még csak nem is nagy ehhez a dpi-hez.Az a sz@r Ms egér nekem is volt de túladtam rajta mert az egy szánalom.Azért mert te nem tudsz magas dpi-n játszani mást nem kell lebeszélni a tuti egérről,hogy aztán megvegyen egy elavult f.st.
2012. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
32%

"Sőt tudtommal jobb (a lézeres)"

Igaz, több felületen megy, de egy bejáratott optikásnál messze nem jobb.


"mást nem kell lebeszélni a tuti egérről,hogy aztán megvegyen egy elavult f.st."

Már nem azért, de én ennyiből a Logi G400-at ajánlottam. Miben is rosszabb? Jobb szenzor stb...A többit vegyük úgy, hogy nem is láttam.


Kérdező, ott az oldal amit linkeltem, az első hszben ott vannak az ajánlott egerek, azokból szemezgess.

2012. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!