Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mi a véleményetek erről az egérről és arról hogy mennyire alkalmas FPS játékok (CoD4, Bf3) játszására.

[link]

A mostani egerem elég pocsék szóval nagy ugrást jelentene.

Ez azért tűnik szimpatikusnak mert: sok a gomb, kerámia talpak (nem kopik és jól csúszik) , magas dpi és polling rate, kényelmesnek tűnik, és a kategóriájában olcsó.

A válaszokat előre is köszönöm



2012. jún. 28. 03:52
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
én tudok pontosan célozni magas dpin is. Nem mondtam hogy hülyék, de ha azt mondja h 1600 fölött nem lehet használni, én meg 2x annyival simán tolom akkor ott valami nem stimmel.
2012. júl. 31. 00:34
 32/45 Panda Péter ***** válasza:
lehet használni 1600dpi fölött is, mindenkinek szíve joga, de tény, hogy 1000dip környékén, illetve inkább alatta a legpontosabbak.
2012. júl. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
39%
Mire te 400dpi-n körbefordulsz haver addig elkopik a teflon tappancs oszt vehetsz újat rá.
2012. júl. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Visszavehetnél a pofádból. Egyrészről ÉN használom így, nem te, másrészről mióta vagyunk mi haverok?
2012. júl. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

Most már tényleg befoghatnád. Megértem én, hogy az internetes névtelenségnél minden kisgyerek supermannak képzeli magát, de kissé túlzásba estél. Az erősen trágár megnyilvánulást felém meg vegyük úgy, hogy nem láttam.

Persze egy kicsit én is túlreagáltam elsőre, lehet erős volt amit írtam(senki kicsi lelkét nem akartam megbántani) , de addigra a GYK-s hócipő rendesen ki volt.


"Te valamiféle egérszakértő lennél "

Egy szóval se mondtam (azt viszont 100%-ra mondom, hogy a megnyilvánulásod alapján intelligensebb vagyok), én csak leírtam, hogy én hogy használom, de ha ez neked hihetetlen nézz meg egy igazi low senses gamert.

2012. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
31%
Már néztem,de mindig röhögök rajtuk ahogy hadonásznak az asztalméretű egérpadjukon a lassú egerükkel.Nekem egy Nova Winner 3 is elég bőven,simán elférek rajta.Tudod mikor használtam utoljára 400dpi-t?Még valamikor a 640x480-as felbontások idejében.Oda még elég volt.
2012. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Már nem azért de kissé szánalmas volt az utolsó hsz-ed. Úgy írod mintha az a megszokás hátrány lenne, vagy csak a "csicskák" használnák. Ezért ha nem bánod ezt a "magasröptű eszmecserét" én most itt be is fejezném.


ui:A fölényeskedő stílus csak azoknak áll jól akik komolyabb háttértudással rendelkeznek(ergo most még ne használd).

2012. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Kár,pedig olyan jól elbeszélgettünk.Na mindegy,ha még társalogni akarnál akkor abba benne vagyok.Csak küldjél üzikét.
2012. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
3600dpi kevés?Ez komoly?
2012. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
az
2012. aug. 2. 21:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!