Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Ez az egér megfelelő FPS játékra?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mi a véleményetek erről az egérről és arról hogy mennyire alkalmas FPS játékok (CoD4, Bf3) játszására.

[link]

A mostani egerem elég pocsék szóval nagy ugrást jelentene.

Ez azért tűnik szimpatikusnak mert: sok a gomb, kerámia talpak (nem kopik és jól csúszik) , magas dpi és polling rate, kényelmesnek tűnik, és a kategóriájában olcsó.

A válaszokat előre is köszönöm



2012. jún. 28. 03:52
1 2 3 4 5
 21/45 Panda Péter ***** válasza:
egy egérnél a specifikáció nem minden. nálam pl 1000dpi felett már a szemfényvesztés kategória van.
2012. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó egér.A revoltec nekem se valami bizalomgerjesztő márka de a teszteken jól szerepelt és az amazonon is igen sok és pozitív tapasztalat van.Vagy ilyet veszek vagy esetleg radon opto -t.

Sensor érzékenységét az egér emelésénél is be lehet állítani,meg a cserélhető jobboldal se rossz.

Azért Logitechen kívül is van egy ,két jó egér még:)

2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy a kerámia talp elég rossz lehet(hangos)kemény padon.
2012. júl. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Utolsó.Vedd meg az egeret mert úgy jársz mint a kérdező,lebeszélnek róla oszt mégse lesz meg álmaid egere.
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagyok annyira befolyásolható.Meg Logitechre amúgy se tudnának rábeszélni mert számomra foghatatlan.
2012. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Na megvan (G400). Kényelmes és tényleg nagy ugrás a játékban. 3600 Dpi-n használom vagy akár több is jó lenne de nincs. Kibírom de jó lenne. kedves Hart és panda Péter biztos jó szándékkal mondtátok, de rosszul, játékban van értelme az 1600 fölötti dpi-nek (van olyan aki 6400-al játszik). Azért jó kis egér.
2012. júl. 11. 01:42
 27/45 anonim ***** válasza:

"art és panda Péter biztos jó szándékkal mondtátok, de rosszul, játékban van értelme az 1600 fölötti dpi-nek (van olyan aki 6400-al játszik)"

Értek valamit az egerekhez, és kúrva sokat játszom, szóval jól mondták. Azt meg meg se említem, hogy tudok mutatni egy egész fórumot akik ugyan azt fogják mondani mint ők(áh sok birka). A 3600Dpi-t milyen játékban használod? FPS/TPS-ben az egy gyilkosság, nem lehet normálisan célozni. Próbáld ki kisebb DPI-vel, nagyobbat kell húzni, de SOKKAL jobban tudsz majd célozni.

A 6400Dpi meg a no coment kategória, az már szinte használhatatlan.

2012. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
CoD4 3200 dpi. rohadt kis mozduatra sokat fordul és csak meg kell szokni. nekem 3 óra alatt sikerült. kezdek egyre kevésbé bízni azokban akik értenek hozzá.
2012. júl. 30. 23:15
 29/45 A kérdező kommentje:
3600*
2012. júl. 30. 23:15
 30/45 anonim ***** válasza:

"rohadt kis mozduatra sokat fordul és csak meg kell szokni. nekem 3 óra alatt sikerült."

Nem szállok elfogultakkal vitába, de

1.:Épp az a baj, hogy sokat fordul. A pontos célzáson ez rohadt sokat ront. Pl ott van előtted az ellen, a lábán van a célkereszt, picit mozdítasz és hopp, már messze nem ott van ahol kéne. Persze nem azt mondom, hogy legyen mindenki olyan low senses mint én, hogy 400DPI-vel jászon, de előbb próbáld ki több beállítással. Persze az is benne van a pakliban, hogy singleben normal módik, vagy multiban olyanok ellen akik nem tudnak játszani ez jó, de épp a lényeg romlik vele(a pontosabb célzás).


"kezdek egyre kevésbé bízni azokban akik értenek hozzá."

Egyénileg megmondom őszintén teszek rá. Másrészről akkor tudok mutatni egy "topiknyi hülyét" és egy listát a hardcore gameekről, és arról milyen egerekkel nyomják.

2012. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!