Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meg szeretném csinálni a...

Meg szeretném csinálni a gépemet úgy hogy felszerelem a falra ház nélkül egy "fém" lapra a Hűtés ilyenkor jobban vagy ellenkezőleg fog működni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Lent mindig hidegebb a levegő a szobában. De, ha nem jófajta légkeverős házad van, akkor szerintem összességében nyerhetsz rajta.
2012. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 flr. ***** válasza:
Attól függ hogy oldod meg a hűtést de 2 hetente takarítani kell majd a por miatt.
2012. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak CPU hűtő, többi meg szabadon.
2012. jún. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 flr. ***** válasza:

"Szerintem simán csak CPU hűtő, többi meg szabadon."

VGA,vinyó?az szétfőhet..


Kérdező nagyon sok időd lehet ha 1-2 hetente takarítani akarod..csak úgy gyűjteni fogja a port..inkább vegyél egy értelmes házat meg bele 1-2db ventit.

2012. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy asztali állóventilátort és irányítsd rá. Az majd nem engedi, hogy lerakódjon rajta a por.
2012. jún. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"VGA,vinyó?az szétfőhet.."

Gondolom aktív hűtésű VGA-ja van, ami azért megoldaná magától az ilyet. HDD meg.. :D Fogalmam sincs az hogy oldaná meg a hűtést.


Asztaliventis ötlet sem rossz, csak hangos. :)


Amúgy kérdező, miért akarod felszerelni a géped a falra?:D

2012. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lejesen szabadon van, de nem a falon, hanem egy tesztpadon :) Pár fokot csökkentek is a hőmérsékletek :) De tényleg eléggé porolódik, de jobban lehet gyönyörködni így benne :D
2012. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is csak a Különlegesség miatt kellet volna , de a porra nem is gondoltam :D
2012. jún. 20. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!