Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Winyó hiba? Kezdhetem a...

Winyó hiba? Kezdhetem a lementést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a gondom, hogy reggel bekapcsolom a gépet és a HD Sentinel ezt dobta ki : Meghibásodás várható!!! Attribútum: Vendor Specific (0) -ez mit jelent? fontos lenne, mert a vinyón van minden adatom, ami máshol nincs meg, szal ha tényleg veszélyben vannak a fájlok, szerzek uj vinyót, és kezdem a lementést :S
2012. jún. 14. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Adatkábelt már cseréltél rajta?
2012. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy a vinyód most milyen állapotban van, kezd el lementeni. Az egy helyen tárolt adatok nincsenek biztonságban...
2012. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MaXXeGee ***** válasza:

Azért a HDD Sentinel pontosságához hozzátenném, hogy engem is beijesztett 2 éve, hogy a merevlemez várható élettartama 13 nap. Mint az őrült, rohanás a boltba, (mert én is hasonlóan egy helyen tartottam mindent) lementettem az új vinyóra, de gondoltam, menjen ameddig megy, meghagytam rendszervinyónak.

Amint mondtam, ez 2 éve volt. A lemez azóta is megy. ;)

És nem, nincs írás-olvasás hiba sem...Sőt, hogy ne csak szájhős legyek... Kékképernyőm sem volt;)

[link]


Mindettől függetlenül a mentést nem bántam meg, így tényleg biztonságosabb.

2012. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Még annyit hozzátennék egy Samsung Barracuda winóról van szó: 160 GB, 7200 RPM. Kábelt még nem cseréltem, de fogok. Am, 100% Kondíció és 100% Teljesítmény, viszont kb pár hete ezt jelzi: A számítógép és a merevlemez közötti adatkapcsolatban előfördultak problémák. (nincs szükség beavatkozásra). féltem h ki kell dobjam a vinyót, mert megvan kb 2 éve, de pl szektorhibám sosem volt. most h beadta ezt az adatkapcsolati cuccot meg a vendor cuccot, féltem közel a vég :D még ne mtom mit fogok tenni, de egy uj vinyó beszerzése azért jó lenne..
2012. jún. 14. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Netán F1-es széria? Mert nekem van 320GB-s F1, de még engem nevet ki hogy miért csak 1050 aktív torrentet seedelek róla :D Azt kinyírni nem lehet, szeróba is pont egy olyant tettem be, valami eszméletlen.

(de az 1TB F3-masban csalódtam)

2012. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem értem az F es részt ^_^ egy szimpla, nem tul kemény sata2 es csatolásu vinyóról van szó ami xp alatt kínlódik. ha megértem a kérdést, válaszolok :P
2012. jún. 15. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!