Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem igazán kapcsol be az...

Nem igazán kapcsol be az mp4-em. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
több mint 2 éves mp4-ről van szó. Régen rendszeresen használtam aztán egy ideig nem nyúltam hozzá, mert nem volt rá szükségem. Mostanában viszont eljárok futni, és közben szoktam hallgatni és szükségem van rá, mert zene nélkül nem szeretek/tudok olyan jó futni és nincs pénzem új zenelejátszót venni. A probléma az, hogy sokszor nem kapcsol be, vagy egyből ki is kapcsol mielött bejünne a menü. Van hogy magától megjavul és ideig óráig semmi baja amíg használom, aztán mikor ujra előveszem pár nappal késöbb megint csinálja. Töltöm rendszeresen amíg azt nem írja h full, vagyis teljesen feltöltöttem. Miért csinálja ezt, és mivel tudom orvolsoni? Ha lehet ne kerüljön pénzbe. Sony walkman MP4 NWZ-E443 típusú mp4-ről beszéltem.

2012. jún. 12. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az aksi mikori, ami benne van? Lehet, hogy cserélni kellene.
2012. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az hozzá volt mikor vettem, illetve benne volt alapból, sose cseréltem. De nem is tudom milyen aksi kell bele :S Meg egyedül nem merem szétszedni. Itt egy kép a hátuljáról: [link]
2012. jún. 12. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem találtam konkrét infót, de ha jól értem, beépített aksija van, nem a cserélhető fajta. Vagyis attól még cserélhető, de első körben kérdezz rá egy Sony márkaboltban, az-e a gond, és kicserélik-e az aksit.
2012. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, beépített aksija van. Nem tudom hol van Sony márkabolt a közelben először talán a Media Markt ban kéne körülnéznem. Amúgy mennyiért csinálnak egy ilyen aksi cserét? (Garancia már nincs érvényben ha jól értelmeztem a papírt)
2012. jún. 13. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha megcsinálják, valószínűleg nem lesz olcsó. Viszont ha nem Sony bolt, akkor esélytelen. Amúgy nekem is hasonló a gondom, egy régi Sandisc lejátszóval. :(
2012. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd kitalálok valamit.
2012. jún. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!