Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a gépem? (lent)

Miért kapcsol ki a gépem? (lent)

Figyelt kérdés
Egyszer vagy kétszer történet eddig meg. Kikapcsoltam minden programot, utána kikapcsoltam a képernyőt, és úgyhagytam. Utána tanultam tovább a szobámban, és egyszer hallom, hogy kikapcsolódik saját magától. Semmi nem forró, nem biztos nem melegedett semmi sem túl. Viszont mikor bekapcsolom, akkor nem írja ki, hogy tölti az operációs rendszert, meg satöbbi, hanem kidobja a felhasználót, hogy jelentkezzek be, de nem is szokta kidobni, mivel csak egy felhasználó van a gépen. Lehet, hogy valami alvás, kikapcsolás be van állítva. Lehetséges? Fogalmam sincs, hogy mi lehet. Előre is köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 29. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Be van kapcsolva a készenléti állapot. Ezt a Vezérlőpulton belül az Energiagazdálkodási lehetőségeknél lehet szabályozni. Természetesen a Windows XP-én. Windows Vista vagy Windows 7 alatt is van ilyen, csak valami hasonlót kell keresni.
2012. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megvan. Köszönöm szépen!
2012. máj. 29. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!