Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung 943N típusú monitor hiba?

Samsung 943N típusú monitor hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent említett monitornak az a problémája, hogy filmet néztem a gépen és hirtelen elsötétült a képernyő. Ki-be kapcsoltam, hogy orvosoljam a problémát de csak 1 másodpercre látszott az, ami a gépen volt, aztán újra elsötétült.

Szerintem a táp vagy kábelhiba lehet az oka, de ezek csak tippek.

Válaszotokat előre is köszönöm.



2012. jún. 14. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szürke színű testvére van, a 940N. A tápegység környékén eddig 4-5 kondit kellett kicserélnem. Javaslom, hogy arrafelé nézelődj te is.
2012. jún. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csere, nekem Acer ment így el
2012. jún. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos típushiba. Nálunk a cégnél NÉGY darab 940N monitor csinálta ugyanezt. :(

Táphiba és valószínűleg javítható, szerintem vidd be szervizbe.

2012. jún. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha az ember nem technikai analfabéta, akkor azért a pár kondiért nem kell szervizbe vinni és tízezreket fizetni. Kb. 500 forintból, vagy még kevesebből javítható házilag.


Ha végképp nem értesz az ilyesmihez, akkor se szervizbe vidd, hanem műszerészhez, az olcsóbban dolgozik.


Ha egyedül állsz neki, akkor arra vigyázz, hogy elsőre rohadt nehéz szétszedni, csak óvatosan. Lent a gombok környékén a hozzájuk vezető kábel nagyon sérülékeny.

2012. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Még annyit kérdeznék ha lehet, hogy mennyibe került nektek a javítás?

2012. jún. 14. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondom, én házilag csináltam magamnak, pár száz forint volt az a pár kondi. Forrasztópákám és hasonló eszközeim vannak, abba nem kellett befektetni.
2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!